شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان غربیفرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان غربی: با تمام توان برای خدمت به مردم آماده هستیم 

فرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان غربی: با تمام توان برای خدمت به مردم آماده هستیم 

منتشرشده در آذربایجان غربی سه شنبه, 02 ارديبهشت 1399 ساعت 08:26
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان غربی گفت: در راستای مقابله با ویروس کرونا، با تمام توان برای خدمت به مردم آماده هستیم.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدارحبیب شهسواری فرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان غربی در گفت و گویی اظهار کرد: در سطح استان برای خدمت گذاری به مردم آماده هستیم.

 

 وی ادامه داد: صبر و استواری مردم ایران اسلامی در برهه های مختلف تاریخی بی نظیر بود بنابراین با قرار گرفتن کنار یکدیگر توانستند حماسه های بزرگی خلق کنند.

 

 فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی تصریح کرد: این ویروس چه ساخته آزمایشگاه ها باشد چه به صورت طبیعی شیوع پیدا کند, باعث شد که بازگشت معنویت به جوامع انسانی را در جهان شاهد باشیم.

 

 وی عنوان کرد: ویروس کرونا جدای از محاسن، مشکلات عدیده ای برای مردم جهان نیز درست کرده و معیشت، فعالیت اقتصادی و امور روزمره اغلب مردم در مناطق مختلف دنیا را مختل کرده است. سردارشهسواری با تشکر از سفیدپوشان عرصه سلامت کشور گفت: بنده و همه نیروهای سپاه قدردان زحمات مدافعان سلامت هستیم و برای برداشتن باری از دوش آنها از هیچ کوششی فروگذار نیستیم.

 

فرمانده سپاه شهدای استان عنوان کرد: با تمام توان برای خدمت به مردم آماده هستیم و از انجام هیچ خدمتی فروگذار نخواهیم کرد.

 

وی افزود: سپاه در لحظه اول شیوع کرونا با تمام توان در خدمت سلامت جامعه بوده هرچند در این راه همه مسئولان به ویژه ارتش و نیروی انتظامی نیز حضور بی نظیر داشتند.

 

وی گفت: سپاه از 9 فروردین عملیات بزرگ دفاع بیولوژیک را در سطح استان شروع کرد که در این راستا 7 هزار نفر بسیجی در اختیار دانشگاه علوم پزشکی برای غربالگری قرار گرفت در این راستا، آذربایجان غربی در سطح کشور موفق به کسب رتبه اول در زمینه غربالگری شد.

 

سردار شهسواری خاطرنشان کرد: 9 میلیون و 500هزار لیتر مواد ضد عفونی کننده از ابتدای رزمایش تا کنون در سطح استان استفاده شده است، ١ هزار و ٣٠٢ تخت نقاهتگاه توسط سپاه آماده شده و در اختیار حوزه سلامت استان در کل شهرها قرار گرفته است.

 

 وی ادامه داد: در آستانه ماه مبارک رمضان، سپاه 200هزار بسته کمک های مومنانه را همراه استانداری تهیه کرده و در اختیار مردم قرار خواهد داد و در دوران 9 روزه رزمایش نیز سپاه 45 هزار بسته را در بین مردم توزیع کرد.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است