شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان غربیفرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی : 7 هزار بسیجی برای کمک در انجام غربالگری در اختیار علوم پزشکی آذربایجان غربی قرار گرفت/ توزیع ۲۰۰ هزار بسته اقلام معیشتی میان اقشار آسیب دیده از کرونا

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی : 7 هزار بسیجی برای کمک در انجام غربالگری در اختیار علوم پزشکی آذربایجان غربی قرار گرفت/ توزیع ۲۰۰ هزار بسته اقلام معیشتی میان اقشار آسیب دیده از کرونا

منتشرشده در آذربایجان غربی شنبه, 06 ارديبهشت 1399 ساعت 12:11
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی با اشاره به توزیع۲۰۰ هزار بسته اقلام معیشتی میان اقشار آسیب دیده از کرونا و و مردم مناطق محروم گفت: 7 هزار بسیجی را برای انجام غربالگری در اختیار علوم پزشکی آذربایجان غربی قرار دادیم.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار حبیب شهسواری فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی در آئین بازدید از روند اجرای رزمایش کمک مومنانه که با حضور جمعی از مسئولان استان در حسینیه ثارالله ارومیه آغاز شد، اظهار کرد: در چنین برهه‌های حساسی ثابت می‌شود که سپاه از بین مردم و برای مردم شکل گرفته است، شعار نبوده و یک واقعیت محض است.

وی با بیان اینکه، از نخستین روزهای شیوع کرونا، 7 هزار بسیجی را برای انجام امور غربالگری در اختیار دانشگاه علوم پزشکی استان قرار دادیم، گفت: به همین دلیل استان در زمینه غربالگری به یکی از استان‌های پیشتاز تبدیل شده است.

وی ادامه داد: از طرف دیگر رزمایش دفاع بیولوژیک در استان آغاز شد که بیش از 95 هزار بسیجی در آن همکاری کردند همچنین تاکنون بیش از 10 میلیون لیتر مواد ضدعفونی را مورد استفاده قرار داده‌ایم.

سردار شهسواری با بیان اینکه، تا پایان ماه مبارک رمضان ۲۰۰ هزار بسته اقلام معیشتی میان اقشار آسیب دیده از کرونا و مردم مناطق محروم توزیع می‌شود، برای ریشه‌کنی کرونا و برقراری سلامت عمومی در جامعه ابراز امیدواری کرد.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی با اظهار اینکه، این مجموعه از ابتدای شروع ویروس کرونا در کشور همراه مردم بوده است، اضافه کرد: همان طور که در سیل و زلزله و سایر مشکلات در تلاش هستیم مردم را یاری کنیم، امروز نیز به یاری کادر درمانی شتافته‌ایم تا در حد توان باری را از روی دوش آنها برداریم.

وی فرمایشات مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) در نیمه شعبان و محور مباحث ایشان مبنی بر اینکه «باید یک مواسات بین فقرا و نیازمندان به وجود بیاید»را مورد اشاره قرار داد و اظهار کرد: رزمایش کمک مومنانه با هدف کمک به قشر نیازمند جامعه و کسانی که بر اثر ویروس کرونا اشتغال آنها دچار مشکل شده است در حال برگزاری می‌باشد.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی با بیان اینکه، خدمت به اقشار مختلف مردم را برای مجموعه سپاه و نیروهای مسلح افتخار می‌دانیم، اظهار کرد: بنابراین با تمام توان برای خدمت گذاری آماده هستیم و از انجام هیچ کاری در هیچ زمینه‌ای فروگذار نخواهیم بود.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است