شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان غربیبه همت سپاه شهرستان پیرانشهر صورت گرفت؛ توزیع ۲ هزار بسته کمک معیشتی 

به همت سپاه شهرستان پیرانشهر صورت گرفت؛ توزیع ۲ هزار بسته کمک معیشتی 

منتشرشده در آذربایجان غربی دوشنبه, 22 ارديبهشت 1399 ساعت 10:05
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه شهرستان پیرانشهر گفت: مرحله سوم پویش همدلی و طرح کمک مومنانه با توزیع ۲ هزار بسته معیشتی بین اقشار آسیب پذیر این شهرستان برگزار شد.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ نصیری فرمانده سپاه شهرستان پیرانشهر اظهار داشت: پس از بیانات مقام معظم رهبری در روز نیمه شعبان مبنی بر همدلی و کمک مومنانه به نیازمندان و فقرا، ۲ هزار بسته معیشتی در راستای اجرای مرحله سوم پویش همدلی و طرح کمک مومنانه با همکاری استانداری و سپاه شهدای استان آذربایجان غربی در شهرستان پیرانشهر بین اقشار آسیب دیده از کرونا توزیع شد.

 

وی اضافه کرد: از ابتدای شیوع بیماری کرونا در این شهرستان و تعطیلی بازار و محل کسب و کار مردم، طی ۲ مرحله دیگر کمک هایی در قالب یک‌هزار و ۲۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان این شهرستان به‌ویژه حاشیه نشینان توزیع شده بود.

 

وی با تبریک سالروز ولادت امام حسن مجتبی (ع) بیان کرد: به همین مناسبت نیز بیش از یک‌هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان و حاشیه نشینان پیرانشهری توزیع شده است.

 

فرمانده سپاه پیرانشهر گفت: همچنین در راستای تبلیغ ازدواج آسان ۵۰ سری جهیزیه با کمک قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) و سپاه شهدای آذربایجان‌غربی در اختیار نوعروسان شهرستان قرار گرفت که شامل ۱۰ قلم کالای اساسی به ارزش هفت میلیارد ریال بود. 

 

گفتنی است ؛ پیرانشهر در جنوب آذربایجان غربی قرار دارد و بخش مهمی از کسب و کارهای این شهرستان وابسته به بخش گردشگری است که باتوجه به شیوع کرونا در کشور آسیب جدی به این کسب و کارها وارد شده است.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است