شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان غربیمسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای استان آذربایجان غربی:  صحنه‌های بی‌بدیلی از نوع‌دوستی و جهاد در روزهای کرونایی خلق شد

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای استان آذربایجان غربی:  صحنه‌های بی‌بدیلی از نوع‌دوستی و جهاد در روزهای کرونایی خلق شد

منتشرشده در آذربایجان غربی شنبه, 27 ارديبهشت 1399 ساعت 09:48
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای استان آذربایجان غربی گفت: صحنه‌های بی‌بدیلی از نوع‌دوستی و جهاد در روزهای کرونایی خلق شد.

به گزارش سپاه نیوز؛ حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالرحیم نجف قلی‌زاده سرایی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای استان آذربایجان غربی در آیین تجلیل از دانشجویان جهادی دانشگاه آزاد ارومیه اظهار داشت: جوانان ایران اسلامی به ویژه استان آذربایجان غربی در طول روزهای شیوع کرونا با تمام وجود برای خدمت به مردم در صحنه حاضر بودند.

 

وی با بیان اینکه جوانان کشورمان با فعالیت‌های جهادی خود توانستند فرهنگ علوی و مهدوی را در جای جای ایران اسلامی به منصه ظهور برسانند، ادامه داد: بنابراین برای داشتن چنین مردمی به خودمان ببالیم.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین سرایی با اشاره به اینکه در دین مبین اسلام، آیات، روایات و احادیث به کرات مقوله جهاد و همراهی مردمی که در حسرت و سختی هستند، مورد تاکید قرار گرفته است، اضافه کرد: اولیای الهی نیز به این مقوله بسیار توصیه کردند.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی ضمن قدردانی از جوانان جهادگر در سراسر استان و همه حوزه‌ها، خاطرنشان کرد: دیروز جوانان ما در در دفاع مقدس و حاضر شده و از کشور دفاع می‌کردند و امروز در شبکه بهداشت و درمان کشور حضور یافته‌اند.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین سرایی راه‌اندازی کارگاه تولید ماسک، تهیه و توزیع بسته‌های معیشتی در قالب رزمایش کمک مومنانه و خدمت به جانبازان بالای 70 درصد را به عنوان گوشه‌ای از اقدامات جوانان جهادگر دانست و خاطرنشان کرد: در حالی که فروشگاه‌های برخی کشورها توسط مردم غارت می‌شد، مردم ما در ایران به یکدیگر کمک می‌کردند.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است