شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان غربیمسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی: صیانت از انقلاب و دین تکلیف همگانی است

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی: صیانت از انقلاب و دین تکلیف همگانی است

منتشرشده در آذربایجان غربی چهارشنبه, 01 مرداد 1399 ساعت 13:03
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: صیانت از انقلاب اسلامی و دین اسلام تکلیف همگانی به شمار می‌رود.


به گزارش سپاه نیوز؛ حجت‌الاسلام و المسلمین علی متین در آئین تکریم و معارفه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای استان که در محل کانون جوانان بسیج ارومیه برگزار شد، اظهار کرد: صیانت از انقلاب اسلامی و دین مبین اسلام یک تکلیف است که بر عهده آحاد جامعه قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه، رسالت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حفاظت و نگهبانی از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن است، ادامه داد: بنابراین پاسداران باید دائم و مستمر خود را مخاطب این رسالت قرار دهند.

حجت‌الاسلام و المسلمین متین با بیان اینکه ماموریت سپاه در تمام عرصه‌ها تعریف شده و باتوجه به شرایط و وضعیت جهانی تغییر می‌کند، اضافه کرد: ولی برای اینکه به ماموریت‌های فوق جامه عمل پوشانده شود لازم است که وحدت و همدلی در جامعه وجود داشته باشد.

وی با بیان اینکه، حفاظت و نگهبانی از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن حد و مرزی ندارد، خاطرنشان کرد: بنابراین با توجه به اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این سمت و سو گام برمی‌دارد، پس همیشه مورد تهدید و تحریم از سوی استکبار جهانی و در راس آنها آمریکای جنایتکار است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی در پایان با بیان اینکه برای موفقیت در وظایف سازمانی خودم به راهنمایی و مشاوره‌های نماینده ولی فقیه در استان و فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی نیازمند هستم، اظهار کرد: در صورت تعامل، همدلی و وحدت کلمه می‌توان اقدامات فاخر زیادی را آغاز کرد و به سرانجام رساند.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است