شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان غربیاخبار برگزیدهفرمانده سپاه ثارالله : پاسداران استان کرمان ۳ روز از حقوق خود را به مدت ۳ ماه به کمک‌های مومنانه اختصاص دادند

فرمانده سپاه ثارالله : پاسداران استان کرمان ۳ روز از حقوق خود را به مدت ۳ ماه به کمک‌های مومنانه اختصاص دادند

منتشرشده در اخبار برگزیده پنج شنبه, 02 مرداد 1399 ساعت 09:21
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

سپاه نیوز:  فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: پاسداران کرمانی سه روز از حقوق خود را به مدت سه ماه برای کمک‌های مومنانه به نیازمندان اختصاص دادند.


به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار حسین معروفی فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان در جلسه پیگیری کمک‌های مومنانه در استان کرمان که با حضور فدائی استاندار کرمان در سالن پیامبر اعظم(ص) استانداری کرمان برگزار شد با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به‌ویژه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی اظهار داشت: با توجه به ادامه‌دار بودن شیوع ویروس کرونا در دنیا توزیع کمک‌های مومنانه در بین اقشار نیازمند و آسیب‌پذیر همچنان ادامه دارد.

وی با بیان اینکه شیوع ویروس کرونا باعث شد تعداد زیادی از مردم دچار مشکلات اقتصادی شده و شغل آنها تعطیل و یا دچار مشکلات شود گفت: اثر روانی کمک‌های مومنانه در جامعه خیلی بیشتر از اثر فیزیکی آن است.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به اینکه چندین دوره این کمک‌ها در سطح استان کرمان توزیع شده است افزود: دور جدید توزیع کمک‌های مومنانه در استان کرمان آغاز شده است.

وی با بیان اینکه 39 هزار و 200 خانوار نیازمند توسط سپاه ثارالله استان کرمان شناسایی شدند که به آنها کمک‌های مومنانه اختصاص یافته است گفت: قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) در استان و شهرستان‌ها راه‌اندازی و فعال شده است.

سردار معروفی با اشاره به اینکه این قرارگاه‌ها به‌صورت مسجدمحوری کار می‌کنند و کمک‌ها از مسجد توزیع می‌شود افزود: قرارگاه خدمات اجتماعی متشکل از نهادهای حمایتی در استان کرمان راه‌اندازی شده است.

وی با بیان اینکه خرد و کوچک عمل کردن در این زمینه نتیجه کمتری دارد و بهتر است همه با هم و در کنار هم فعالیت کنیم تصریح کرد: توزیع کمک‌های مومنانه برای جامعه امیدبخش بوده است.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به اینکه دوره جدید کمک‌های مومنانه در استان کرمان در سه مرحله توزیع می‌شود عنوان کرد: مرحله نخست این کمک‌ها همزمان با دهه امامت و ولایت در فاصله عید قربان تا عید سعید غدیر خم در استان کرمان انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه سبد حمایتی سپاه در این دوره بسته معیشتی، کارت هدیه، لوازم التحریر و کیف و کفش برای دانش‌آموزان است گفت: پاسداران سپاه ثارالله استان کرمان به مدت سه ماه سه روز از حقوق خود را به کمک‌های مومنانه اختصاص دادند که به‌صورت کارت هدیه بین نیازمندان توزیع می‌شود.

سردار معروفی با اشاره به اینکه این کمک داوطلبانه بوده و پاسداران خودشان مشارکت در این امر خیر را انتخاب کردند افزود: انفاق اثر بسیار خوب و با برکتی در جامعه دارد و از همه مهمتر باعث کاهش ناامیدی در جامعه می‌شود.

انتهای پیام/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است