شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان غربیرئیس سازمان بسیج سازندگی آذربایجان غربی عنوان کرد: ساخت 516 واحد مسکن ویژه مددجویان در آذربایجان غربی

رئیس سازمان بسیج سازندگی آذربایجان غربی عنوان کرد: ساخت 516 واحد مسکن ویژه مددجویان در آذربایجان غربی

منتشرشده در آذربایجان غربی پنج شنبه, 02 مرداد 1399 ساعت 10:03
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:رئیس سازمان بسیج سازندگی آذربایجان غربی از ساخت ۵۱۶ واحد مسکن ویژه مددجویان و اقشار بی‌بضاعت در استان خبر داد.


به گزارش سپاه نیوز؛  احمد رحمانی رئیس سازمان بسیج سازندگی آذربایجان غربی در گفت و گویی اظهار کرد: امسال 516 واحد مسکن مددجویی ساخته و به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی تحویل داده می‌شود.

 وی افزود: پروژه‌های مسکن مددجویان کمیته امداد در فاز اول شامل 250 پروژه و در فاز دوم 223 پروژه بوده که از این تعداد به میزان 429 واحد تکمیل و تحویل مددجویان شده است.

 رئیس سازمان بسیج سازندگی آذربایجان‌غربی تصریح کرد: همچنین تعداد 43 واحد از پروژه‌های مسکن مددجویان بهزیستی در حال حاضر فعال بوده که از این تعداد دو پروژه به پایان رسیده است.

 وی خاطرنشان کرد: از مجموع 516 پروژه مذکور تعداد 246 واحد در سال 97 و 270 واحد در سال 98 آغاز به کار شده است و برای سال جاری تاکنون برنامه جدید ابلاغ نشده و پروژه‌های در دست اقدام که اغلب مراحل پایانی خود را طی می‌کنند مربوط به ادامه عملیات سال گذشته است.

  رحمانی با اشاره به اینکه واحد های مذکور به مساحت 50 مترمربع احداث می‌شود اظهار داشت: اعتبارات پروژه‌های مسکن مددجویان کمیته امداد شامل آورده ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، کمیته امداد و آورده سپاه بوده و اعتبارات مسکن مددجویان بهزیستی شامل کمک بلاعوض بهزیستی، تسهیلات بانکی و آورده مددجو است.

 انتهای پیام

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است