شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان غربیفرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان غربی مطرح کرد : تلاش جهت کاهش مصرف انرژی با مشارکت بسیجیان استان

فرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان غربی مطرح کرد : تلاش جهت کاهش مصرف انرژی با مشارکت بسیجیان استان

منتشرشده در آذربایجان غربی دوشنبه, 06 مرداد 1399 ساعت 14:50
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان غربی گفت: طرح همیاری با وزارت نیرو در جهت کاهش مصرف انرژی با مشارکت همه بسیجیان اجرا می شود.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار حبیب شهسواری فرمانده سپاهشهدای استان آذربایجان غربی اظهار داشت: طرح همیاری با وزارت نیرو در جهت کاهش مصرف انرژی با مشارکت همه بسیجیان اجرا می شود.

 

وی با اشاره به انعقاد تفاهم نامه همکاری با شرکت برق استان، گفت: این طرح به مدت چهار روز از شنبه تا چهارشنبه اجرا خواهد شد.

 

وی به انتشار پیامک‌های ترویجی و اقناعی در خطاب به بسیجیان برای صرفه جویی در مصرف برق اشاره کرد و گفت: اعتباری که با اجرای این طرح صرفه‌جویی می شود توسط وزارت نیرو به پروژه های محرومیت‌زدایی اختصاص خواهد یافت.

 

سردار شهسواری با بیان اینکه، بسیجیان کل استان در این طرح مشارکت خواهند کرد، ادامه داد: بنابراین بسیج اکنون در عرصه صنعت برق نیز آماده خدمت می‌باشد، چرا که می‌تواند نقش مهمی را در فرهنگ‌سازی مصرف انرژی در کشور ایفا کند.

 

فرمانده سپاهشهدای استان آذربایجان غربی ازود : این مجموعه با استفاده از رسانه‌های خود و فعالیت گسترده‌اش در فضای مجازی جهت فرهنگ‌سازی مدیریت مصرف برق حداکثر تلاش خود را به‌کار خواهد گرفت.

 

وی با اشاره به توانمندی‌های سپاه در حوزه فرهنگی بر اهمیت مشارکت بخش مدیریت مصرف برق تأکید کرد و افزود: این مهم بایستی در شهرستان‌هایی که درگیر تنش آبی بوده و با مشکلات بیشتری در حوزه برق مواجه هستند به‌شکل ویژه‌ای دنبال شود.

 

وی بر لزوم تعامل هرچه بیشتر سپاه و وزارت نیرو تأکید کرد و گفت: در شرایطی که بیگانگان جنگ روانی را بر کشور تحمیل کرده‌اند مشارکت بیش از پیش ضرورت پیشرفت کشور است.

انتهای پیام

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است