شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان غربیفرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان غربی: برای تکمیل و تسریع اجرای پروژه‌های نیمه تمام آمادگی داریم

فرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان غربی: برای تکمیل و تسریع اجرای پروژه‌های نیمه تمام آمادگی داریم

منتشرشده در آذربایجان غربی سه شنبه, 07 مرداد 1399 ساعت 11:46
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: برای تکمیل و تسریع در اجرای پروژه‌های نیمه‌تمام دستگاه‌های اجرایی استان آمادگی داریم.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار حبیب شهسواری فرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان غربی اظهار کرد: برخی از دستگاه‌های اجرایی بنابه دلایلی پروژه‌های نیمه‌تمامی در زمینه‌های مختلف دارند و سپاه شهدای استان با محوریت بسیج سازندگی آذربایجان غربی، برای تکمیل این پروژه‌ها همچنین اجرای سایر پروژه‌ها در حوزه‌های محرومیت‌زدایی اعلام آمادگی می‌کند.

 

وی به تشکیل جلسه‌ای با حضور مدیران ادارات دولتی استان، روسای دانشگاه‌ها، رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و معاون عمرانی استانداری آذربایجان غربی در سالن جلسات سپاه شهدا برای بررسی طرح جامع محرومیت‌زدایی اشاره کرد و بیان داشت: در صورت انعقاد تفاهم نامه بین این مجموعه و ادارات، بسیج سازندگی گام‌های عملی را هرچه‌سریع‌تر برخواهد داشت.

 

سردار شهسواری با بیان اینکه برای اجرای این پروژه‌ها محدودیتی ایجاد نکرده‌ایم، گفت: پروژه‌های مختلف بهداشت و درمانی، راه‌سازی، مدرسه‌سازی، واحد مسکونی، مدارس و ... می‌تواند در این طرح مورد بررسی قرار گرفته و اجرا شود.

 

وی با تاکید بر اینکه به پروژه‌های آبرسانی نگاه ویژه‌ای وجود دارد و جزو پروژه‌های اولویت‌دار استان به شمار می‌روند، اظهار کرد: با هدف تامین آب شرب سالم در روستاهای دورافتاده، برای همکاری با شرکت آب و فاضلاب استان آماده هستیم؛ قدم‌های بلندی در این زمینه برداشته شده ولی لازم است که اقدامات بیش از پیش تقویت شود.

 

 

انتهای پیام

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است