شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان غربیرئیس بسیج سازندگی استان آذربایجان غربی خبر داد: آمادگی بسیج سازندگی استان برای تکمیل پروژه‌های نیمه‌های تمام در آذربایجان غربی

رئیس بسیج سازندگی استان آذربایجان غربی خبر داد: آمادگی بسیج سازندگی استان برای تکمیل پروژه‌های نیمه‌های تمام در آذربایجان غربی

منتشرشده در آذربایجان غربی پنج شنبه, 09 مرداد 1399 ساعت 11:24
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: رئیس بسیج سازندگی  استان آذربایجان غربی از آمادگی این مجموعه برای کمک به دستگاههای اجرایی استان در راستای تکمیل پروژه‌های نیمه تمام دستگاه‌های اجرایی خبر داد.

به گزارش سپاه نیوز؛ رحمانی رئیس بسیج سازندگی استان آذربایجان غربی در جلسه بررسی طرح جامع محرومیت‌زدایی که با حضور فرمانده سپاه شهدای استان و معاون عمرانی استاندار آذربایجان غربی ، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و جمعی مدیران کل استان در سالن جلسات سپاه شهدا ترتیب یافت، اظهار کرد: برای تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام دستگاه‌های اجرایی با تمام توان آماده هستیم.

وی افزود: با استفاده از دانش فنی و توان تخصصی کارشناسان این سازمان تلاش خواهیم کرد، پروژه‌های نیمه تمام سازمان‌های مختلف با کمترین هزینه و با بالاترین کیفیت اجرا شود.

رحمانی ضمن اشاره به اینکه باب همکاری با سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گشوده شده و تفاهم‌نامه‌ای نیز منعقد شده است، گفت: براساس این توافق، طرح کاداستر کشاورزی در وسعت 300  هزار هکتار از اراضی استان اجرا خواهد شد؛ البته اجرای آن منوط به تصویب در شورای برنامه‌ریزی استان است.

رئیس بسیج سازندگی آذربایجان غربی با بیان اینکه، همچنین با دانشگاه فرهنگیان، آبفا و اداره کل منابع طبیعی استان در هفته جاری تفاهم نامه منعقد خواهد شد . 

وی با بیان اینکه، بسیج سازندگی استان به دنبال هیچ گونه سود و منفعتی نیست، اظهار کرد: انتفاع نهایی این سازمان در رفاه و آسایش مردم به ویژه طبقه محروم و جلب رضایت مقام معظم رهبری( مد ظله العالی) نهفته است.

رحمانی لازمه فعالیت و موفقیت در این زمینه را انعقاد تفاهم‌نامه سه‌‌‌‌جانبه بین سه دستگاه سازمان بسیج سازندگی، مدیریت و برنامه‌ریزی و سایر ادارات عنوان کرد و بیان داشت: تصمیمات نهایی در جلسه شورای برنامه‌ریزی استان و با حضور مسئولان کشوری اتخاذ خواهد شد.

 

انتهای پیام

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است