شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان غربی۳۸ طرح عمرانی محرومیت زدایی و سازندگی سپاه در چالدران به بهره برداری رسید

۳۸ طرح عمرانی محرومیت زدایی و سازندگی سپاه در چالدران به بهره برداری رسید

منتشرشده در آذربایجان غربی شنبه, 11 آذر 1396 ساعت 10:45
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: به مناسبت گرامی داشت هفته بسیج 38 طرح عمرانی، محرومیت زدایی و سازندگی سپاه شهرستان چالدران به بهره برداری رسید. 

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سرهنگ دوم پاسدار یعقوب عبداله پور مسئول بسیج سازندگی سپاه چالدران آذربایجان غربی گفت:اجرای این طرح ها از ابتدای سالجاری در قالب طرحهای سازندگی ، محرومیت زدایی و مردم یاری در ۳۰ روستای بخش مرکزی و دشتک این شهرستان شروع شده بود که با افتتاح این طرحها در طول هفته بسیج دراختیار روستاییان منطقه محرروم ومرزی چالدران قرار داده شد .

 

مسئول بسیج سازندگی سپاه چالدران در حاشیه افتتاح این مراسم گفت: این طرحها شامل احداث مسجد ، مرمت و ساماندهی راههای روستایی، احداث غسالخانه، خانه عالم ،کمک و تمیل خانه های نیازمندان ، احداث حمام و سرویسهای بهداشتی و آب رسانی به روستاها می باشد.

 

حجت الاسلام والمسلمین آقایی امام جمعه شهرستان چالدران نیزدر مراسم افتتاحیه این طرحها با بیان اینکه یکی از ویژگی های بسیج در میدان بودن و در عرصه های مختلف قدم گذاشتن استتاکید کرد : داشتن چنین ویژگی خاص موجبات عزت و سربلندی جامعه را فراهم نموده است.

 

سرهنگ پاسدار سید مهدی غفاری فرمانده سپاه چالدران نیز در مراسم افتتاح این طرحها با اشاره به فعالیتهای بسیج سازندگی در این شهرستان به اجرای طرح ویزیت رایگان بیماران در این شهرستان اشاره کرد و گفت :این طرح در راستای خدمات بهداشتی و درمانی در طول هفته بسیج در روستاهای محروم و مرزی این شهرستان اجرا می شود .

 

وی تصریح کرد : با بهره برداری از این طرحها افزون بر ۳ هزار خانوار روستایی و شهری این شهرستان از مزایای آنان بهره مند شده اند.

 

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است