پایگاه خبری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی - فرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان غربی: نقش روحانیون در پیروزی انقلاب ارزشمند است
چاپ کردن این صفحه

فرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان غربی: نقش روحانیون در پیروزی انقلاب ارزشمند است

منتشرشده در آذربایجان غربی یکشنبه, 05 اسفند 1397 ساعت 09:46
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: نقش روحانیون در پیروزی انقلاب اسلامی ارزشمند بوده و این موضوع قابل انکار نیست.

 

 به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار حبیب شهسواری فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی در همایش علمداران عاشورایی، نکوداشت رزمندگان روحانی استان، گفت: چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی را به کوری چشم دشمنان در حالی جشن گرفتیم که بدخواهان بدنبال توطئه های شومی بودند که خوشبختانه هیچکدام به سرانجام نرسید.

 

وی افزود: یکی از قله های شکوه این جشن پیام مقام معظم رهبری(مدظله العالی) بود که انشاالله راه گشای مسیر آینده انقلاب خواهد شد.

 

سردار شهسواری با بیان اینکه عظمت پیشرفت های اسلام زمانی مشخص می شود که با انقلاب کشورهای دیگر مقایسه شود، خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری در حضور مردم تبریز در (29بهمن) فرمودند که شبیه ترین معجزه به معجزات انبیاء همین انقلاب اسلامی ایران بود.

 

وی ادامه داد: مقام معظم رهبری بازیگران نقش دوم انقلاب را جوانان عنوان کردند و ما امروز سرافرازانه با سربلندی کلام رهبر انقلاب را در کنار کلام امام خمینی(ره) تبیین می کنیم.

 

سردار شهسواری اضافه کرد: نقش ولایت فقیه در انقلاب بی بدیل است و اهل نظر باید بدان بپردازند.

 

وی گفت: به شهادت تاریخ تمام قیام ها و جنبش هایی که در دنیای اسلام اتفاق افتاد همیشه یک یا چند روحانی در این انقلاب ها نقش داشتند.

 

سردار شهسواری با تاکید بر اینکه اوج تاریخ سازی ها و عینیت یافته ترین انقلاب ها، همین انقلاب اسلامی ایران است افزود: روحانیون متعهد اسلام همیشه سپر بلای مردم بودند و تمام مشکلات را به جان خریده و برای عظمت و کرامت مردم تلاش کرده اند.

 

 

انتهای خبر/09