شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان غربی فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی: حضرت امام (ره) استراتژی عدم وابستگی انقلاب به شرق و غرب را مطرح کرد

 فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی: حضرت امام (ره) استراتژی عدم وابستگی انقلاب به شرق و غرب را مطرح کرد

منتشرشده در آذربایجان غربی چهارشنبه, 15 اسفند 1397 ساعت 10:59
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان غربی با بیان اینکه حضرت امام (ره) استراتژی عدم وابستگی انقلاب اسلامی به غرب و شرق را مطرح کرد و ملت را به این سمت هدایت کرد، گفت: استقلال ایران مشکل دشمنان با کشور ما و یکی از بزرگترین علل دشمنی آنان با انقلاب است.

 

به گزارش سپاه نیوز؛سردار سرتیپ دوم پاسدار حبیب شهسواری فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی با بیان اینکه امام خمینی (ره) استراتژی عدم وابستگی انقلاب اسلامی به غرب و شرق را به دنیا اعلام کرد، بیان داشت: استقلال ایران مشکل دنیا و غربی ها با کشور ما و یکی از بزرگترین علل دشمنی آنان با انقلاب است.

 

وی با اشاره به اینکه امام خمینی (ره) با استفاده از قدرت ایمان و پشتوانه ملت، استقلال نظام جمهوری اسلامی ایران را که اولین مشخصه انقلاب بود تایید کرد، ادامه داد: دشمنان این نظام برای ضربه زدن به انقلاب تمام سعی خود را کرده و از هیچ دشمنی برای مقابله با نظام مقدس ایران دریغ نکرده و این دشمنی نیز پایانی ندارد.

 

سردار شهسواری افزود: مراسم های گرامیداشت ایام الله دهه فجر از اول پیروزی انقلاب اسلامی با شکوه برگزار شده است و امسال نیز با عظمت تر از سال های گذشته با مشارکت و همکاری مردم و دستگاه های مختلف اجرایی با شکوه، شعور و عظمت هر چه تمام تر برگزار شد که این نشانگر پشتیبانی مردم ولایتمدار ایران اسلامی از رهبری و نظام است.

 

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی با اشاره به ضرورت تبیین دستاورهای چهل ساله انقلاب اسلامی ایران، ایجاد حکومت اسلامی را اوج و سرآمد تمامی دستاوردهای این نظام الهی عنوان کرد و گفت: شکل گیری انقلاب اسلامی ایران به اندازه پیدایش و عظمت صدر اسلام حائز اهمیت است.

 

سردار شهسواری ادامه داد: این انقلاب با هدایت امام خمینی (ره)  و بعد از آن تدابیر حکیمانه مقام معظم رهبری( مد ظله) و پشتیبانی ملت غیور ایران اسلامی هر روز قدرت تر از روز گذشته با صلابت ادامه می دهد.

 

انتهای پیام/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است