شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان غربیفرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان غربی : انتقال فرهنگ دفاع مقدس در اولویت امور قرار گیرد

فرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان غربی : انتقال فرهنگ دفاع مقدس در اولویت امور قرار گیرد

منتشرشده در آذربایجان غربی دوشنبه, 15 مهر 1398 ساعت 10:20
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان غربی گفت: انعکاس دستاوردهای دفاع مقدس و تجربیات به آیندگان از رسالت‌های مهمی است، که با همراهی و همدلی حاصل می‌شود.

یه گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار حبیب شهسواری فرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان غربی با اشاره به ترویج فرهنگ دفاع مقدس و انتقال آن به نسل حاضر تأکید کرد: یکی از اولویت‌های پیشکسوتان دفاع مقدس انتقال این فرهنگ به نسل‌های آینده است.

 

وی افزود: پیشکسوتان باید در راستای بازگویی ارزش‌های دفاع مقدس گام برداشته و تجربیات خود را با برنامه‌ریزی دقیق به سایرین انتقال دهند. انعکاس دستاوردهای دفاع مقدس و تجربیات به آیندگان از رسالت‌های مهمی است، که با همراهی و همدلی حاصل می‌شود.

 

وی با اشاره به الگوبرداری رزمندگان اسلام از سید و سالار شهیدان امام حسین (ع)، خاطرنشان کرد: دفاع مقدس ما ریشه در عاشورا دارد، عاشورا ثابت کرد نابرابری عامل ترک میدان جهاد نیست و اینکه دفاع مقدس تقدس یافت شاید به این علت است که هرجا دفاع باشد آنجا حق است.

 

سردار شهسواری گفت: تقارن هفته دفاع مقدس با ماه محرم، اتفاق جالب و پرمعنایی بود و حقیقتاً دفاع مقدس ما ریشه در عاشورا و مکتب حسینی دارد و رزمندگان ما به تاسی از شعار هیهات من‌الذله سیدالشهدا(ع) در برابر دشمن بعثی که همه دنیا به خصوص سردمداران استکبار جهانی از آن حمایت می‌کردند، جانانه ایستاده و از شرف، عزت و سربلندی ملت ایران به خوبی حراست کردند.

 

انتهای پیام/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است