شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان غربیجانشین فرمانده سپاه سلماس خبرداد : بازدید بیش از 1300 زائر راهیان نور از مناطق عملیاتی سلماس

جانشین فرمانده سپاه سلماس خبرداد : بازدید بیش از 1300 زائر راهیان نور از مناطق عملیاتی سلماس

منتشرشده در آذربایجان غربی یکشنبه, 19 آبان 1398 ساعت 10:33
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: جانشین فرمانده سپاه سلماس گفت: امسال 800 نفر برای نخستین بار از مناطق عملیاتی مرزی سلماس در قالب ادوهای راهیان نور بازدید کردند.

به گزارش سپاه نیوز؛ میرکاظمی زاده جانشین فرمانده سپاه سلماس در گفت و گویی اظهار داشت: امسال برای اولین بار مناطق عملیاتی نواحی مرزی شهرستان سلماس که صحنه درگیری جان برکفان سپاه اسلام با گروهک های ضدانقلاب بوده، مقصد کاروان های راهیان نور بوده و ۱۳۲۰ نفر زائر از مناطق عملیاتی مرزی حاجی جفان سلماس دیدار کرده و برنامه های متنوعی نیز در راستای تعزیز و تکریم مقام شامخ شهدای این مناطق اجرا شده است.

 

جانشین فرمانده سپاه سلماس خاطرنشان کرد: از برنامه های ویژه این اردو می توان به حضور و روایتگری حسن دستگیرزاده جانباز سرافراز اسلام و خانواده شهید ناصر صفری برای اولین بار پس از 11 سال در منطقه عملیاتی حاجی جفان، منطقه جانبازی دستگیرزاده و شهادت ناصر صفری در 29تیر سال 87 اشاره کرد.

 

وی افزود: برگزاری اردوهای راهیان نور یکی از نمودهای فاخر فرهنگی در ایران اسلامی بوده و در کنار راهپیمایی عظیم اربعین نقش بسزایی در ارتقای فرهنگ ایثار و شهادت خصوصا در میان قشر جوان جامعه داشته و دارد.

 

کاظمی زاده افزود: راهیان نور تداوم دفاع مقدس است و اعزام کاروانهای راهیان نور ، اقشار مختلف جامعه به خصوص جوانان را با فرهنگ دفاع مقدس و شهدا بیشتر آشنا می کند.

 

وی اظهار کرد: فرهنگ ایثار و شهادت و رشادتهای رزمندگان در طول هشت سال دفاع مقدس باید به نسل های آینده منتقل شود و جایگاه اردوهای کاروان راهیان نور در این خصوص به قدری حائز اهمیت است که مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) بر ورود مٶثر همه دستگاههای اجرایی تاکید داشته و مطالبه هر چه باشکوهتر برگزار شدن این اردوها را دارند.

 

انتهای پیام/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است