شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان غربیاعزام ۵۴۰ دانش آموز ماکویی برای بازدید از مناطق عملیاتی دفاع مقدس

اعزام ۵۴۰ دانش آموز ماکویی برای بازدید از مناطق عملیاتی دفاع مقدس

منتشرشده در آذربایجان غربی یکشنبه, 26 آبان 1398 ساعت 15:24
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: معاون هماهنگ کننده سپاه ماکو گفت: ۵۴۰ دانش آموز شهرستان ماکو در قالب ۱۰ دستگاه اتوبوس برای بازدید از مناطق عملیاتی دفاع مقدس اعزام شدند.

به گزارش سپاه نیوز؛ عطاری معاون هماهنگ کننده سپاه ماکو در مراسم بدرقه کاروان راهیان نور دانش آموزی ماکو اظهار داشت: اردوهای راهیان نور، احیا کننده فرهنگ ایثار، شهادت، مقاومت و گفتمان انقلاب اسلامی است.

 

وی با بیان اینکه اعزام این کاروان‌ها با حضور قشر جوان و نوجوان فرصت مناسبی برای احیای این فرهنگ ناب است، افزود: جوانان در این اردوها با رشادت رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس و جان فشانی مرزبانان در دفاع از کیان ایران اسلامی آشنا می شوند.

 

وی ادامه داد: اردوهای راهیان نور، تاثیرات فراوانی در گسترش و شناساندن رشادت و مردانگی های شهدا است و علاوه بر بازدید از مناطق عملیاتی ، برنامه های مختلف فرهنگی، مذهبی و اعتقادی برای دانش آموزان در نظر گرفته شده است.

 

معاون هماهنگ کننده سپاه ماکو بیان کرد: با هماهنگی های صورت گرفته، ۵۴۰ نفر از دانش آموزان پایه متوسطه دوم مدارس شهرستان ماکو در نیمه دوم آبان در قالب ۱۰ دستگاه اتوبوس به مناطق عملیاتی «بورالان» اعزام شدند.

 

گفتنی است ماکو یکی از شهرهای شمالی استان آذربایجان غربی است.

 

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است