شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان غربیمسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای استان آذربایجان‌غربی: فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه نهادینه شده‌است

مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای استان آذربایجان‌غربی: فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه نهادینه شده‌است

منتشرشده در آذربایجان غربی دوشنبه, 18 آذر 1398 ساعت 14:02
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدا استان آذربایجان‌غربی گفت: استقبال جوانان از بازدید مناطق عملیاتی بیانگر نهادینه شدن فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است. 

 به گزارش سپاه نیوز؛ حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالرحیم نجفقلی‌زاده سرایی مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای استان آذربایجان‌ غربیدر جمع مادران و همسران شهدا در ارومیه اظهار داشت: سالانه تعداد بسیاری از جوانان در کشور و این استان همچنین خانواده‌ها، رهسپار اردوهای راهیان نور می‌شوند که این امر بیانگر تبیین مطلوب فرهنگ ایثار و شهادت در کشور است.

 

 وی ادامه داد: در هشت سال دفاع مقدس عوامل زیادی باعث ایستادگی ملت در برابر دشمنان شد، که یکی از آنها حضور بانوان انقلابی، متدین و ولایتمدار ایران اسلامی بود.

 

مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای استان آذربایجان‌ غربی با بیان اینکه بانوان انقلابی دوشادوش مردان برای عزت و پیروزی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گام برمی‌دارند، اضافه کرد: مادران این مرز و بوم فرزندانی را تربیت کردند که جان خود را برای حفظ اسلام و انقلاب در طبق اخلاص گذاشتند و بدون هیچ چشم‌داشتی به جبهه‌های حق علیه باطل شتافتند.

 

وی با بیان اینکه مادران و همسران شهدا بعد از شهادت عزیزان‌شان بردباری پیشه کردند، افزود: آنها با بزرگواری این رنج را تحمل کردند ولی خم به ابرو نیاوردند تا دشمنان سوءاستفاده نکنند.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین نجفقلی‌زاده با بیان اینکه مادران، نقش اساسی در تاریخ انقلاب اسلامی داشتند، ادامه داد: ایفای نقش مادران را نباید منحصر به هشت سال دفاع مقدس دانست چرا که همواره نقش‌آفرین بودند و  بانوان انقلابی در ۴۰ سال پرافتخار دوران انقلاب پیروزی انقلاب، هشت سال دفاع مقدس، عمل به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و سایر حوزه‌ها همواره تاثیرگذار بودند.

 

 

انتهای خبر/09

 

 

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است