شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان غربیفرمانده سپاه شهداء استان آذربایجان غربی : شهادت سردار سلیمانی ماهیت پلید استکبار را مشخص کرد

فرمانده سپاه شهداء استان آذربایجان غربی : شهادت سردار سلیمانی ماهیت پلید استکبار را مشخص کرد

منتشرشده در آذربایجان غربی چهارشنبه, 25 دی 1398 ساعت 12:01
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه شهداء استان آذربایجان غربی گفت: شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی ماهیت پلید ایادی استکبار جهانی را مشخص کرد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار حبیب شهسواری فرمانده سپاه شهداء استان آذربایجان غربی در همایش مرزنشینان، وحدت و امنیت پایدار که در ماکو برگزار شد، اظهار کرد: سردار سلیمانی مقاومت و ایستادگی را به یک وظیفه تبدیل کرد؛ این سردار غیور با جهاد خود ثابت کرد می‌توان با کمترین امکانات و با تکیه بر ایمان در مقابل استکبار ایستاد و به موفقیت رسید.

وی ادامه داد: دشمنان همواره سعی داشته‌اند چهره‌های شاخص ایران و انقلاب را از بین ببرند که سردار سلیمانی نمونه بارز آن است و آمریکا با انجام این کار بزرگ‌ترین اشتباه استراتژیکی خود را مرتکب شده است.

سردار شهسواری خاطرنشان کرد: لازمه ماندگاری شهدای انقلاب اسلامی بازگو کردن مظلومیت و اوج رشادت و ایثارگری این افراد است؛ شهدایی که با سردار سلیمانی به شهادت رسیدند جزو مظلوم‌ترین و‌ گمنام‌ترین افراد در جامعه بودند که باید توسط اصحاب رسانه این مظلومیت بازگو شده و در مسیر رسیدن به اهداف این شهیدان یعنی رسیدن به آزادی و بیرون کردن استکبار از منطقه تلاش شود.

 

فرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان غربی اضافه کرد: از اهداف آمریکا نابودی فرهنگ کشورهای مختلف است؛ به طوری که آمریکا به هر کشوری وارد شده، فرهنگ و تاریخ آن کشور را از بین برده است تا بتواند برنامه‌های خود را اجرایی کند.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است