شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان غربیفرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان غربی: ملت شجاع ایران اسلامی با حفظ وحدت حول محور ولایت در امتحانات سربلند است/ با همکاری ویروس منحوس کرونا را شکست خواهیم داد

فرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان غربی: ملت شجاع ایران اسلامی با حفظ وحدت حول محور ولایت در امتحانات سربلند است/ با همکاری ویروس منحوس کرونا را شکست خواهیم داد

منتشرشده در آذربایجان غربی چهارشنبه, 13 فروردين 1399 ساعت 18:38
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان غربی گفت: ملت شجاع، مقتدر و غیور ایران اسلامی با حفظ وحدت حول محور ولایت در امتحانات بزرگ سربلند بیرون آمدند.

به گزارش سپاه نیوز؛سردار سرتیپ دوم پاسدار حبیب شهسواری فرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان غربی در گفت و گویی اظهار کرد: یوم‌الله 12 فروردین تجلّی واقعی خواست و ارادۀ ملّت بزرگ ایران اسلامی در تحقق غیرت و عزت اسلامی است، به طوری که در چنین روزی ملت ما اعلام کردند که می‌خواهند سرنوشت کشور را خودشان رقم بزنند.

وی با بیان اینکه، یوم‌الله 12 فروردین؛ تحقق شعار "ما می‌توانیم" در تمامی عرصه‌های ملی و بین‌المللی بود، ادامه داد: همچنین این روز سرآغازی برای تولید بومی علم، خلاقیت، فکر، اندیشۀ نوین و پویا منطبق بر آموزه‌های اسلامی و قطع دست اجانب از سرمایه ، منابع و منافع ملی کشور به شمار می‌رود.

سردار شهسواری با اشاره به اینکه، ملت شجاع، مقتدر و غیور ایران اسلامی با حفظ وحدت حول محور ولایت در امتحانات بزرگ سربلند بیرون آمدند، اضافه کرد: ملت ما بیش از چهار دهه پایداری را پشت سر گذاشته‌اند و به چله دوم انقلاب اسلامی وارد شده‌اند.

 فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی بیان کرد: ملت ما با ورود به چله دوم انقلاب اسلامی که دوره پختگی و شکوفایی انقلاب است درصدد هستند که آگاهی، بصیرت، ایستادگی و عزم ملی خود را در تحقق شعار بنیادی «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی و عزت و اقتدار و عدالت» اثبات کنند.

سردار شهسواری با اظهار اینکه، ملت ما با سربلندی و سرافرازی از کوران حوادث سال‌ها عبور کردند، ادامه داد: ملت ما به این وسیله نشان دادند همچنان در مسیر تحکیم حکومت الله ثابت‌قدم هستند و در این زمینه از هیچ کوششی فروگذار نیستند.

وی در ادامه سخنان خود حرکت عظیم و سرنوشت‌ساز ملت ایران در راستای تحقق اهداف متعالی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی را مورد اشاره قرار داد و افزود: ملت ما به ویژه جوانان با لبیک به منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی در تلاش هستند که  حماسه‌هایی بی‌نظیر را در کشورمان خلق کنند.

 فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی در بخش پایانی سخنان خود با اظهار اینکه در طول همه این سال‌ها از گردنه‌های پرپیچ و خم زیادی عبور کرده‌ایم، خاطرنشان کرد: هم اکنون نیز با ویروس منحوس کرونا روبه‌رو هستیم که آن را نیز با همدلی و همکاری به طور قطع شکست خواهیم داد.

انتهای پیام

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است