پایگاه خبری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی - فرمانده سپاه عاشورا استان آذربایجان شرقی خبر داد: توزیع بیش از ۴۳ هزار بسته معیشتی توسط بسیجیان در استان
چاپ کردن این صفحه

فرمانده سپاه عاشورا استان آذربایجان شرقی خبر داد: توزیع بیش از ۴۳ هزار بسته معیشتی توسط بسیجیان در استان

منتشرشده در آذربایجان‌ شرقی دوشنبه, 25 فروردين 1399 ساعت 13:07
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه عاشورا استان آذربایجان شرقی با بیان این‌که پنج هزار بسته معیشتی در آغاز شیوع بیماری توزیع شده بود، گفت: تاکنون ۴۳ هزار و ۹۶۵ بسته معیشتی در کل استان جمع آوری و توزیع شده است که بیشترین آن مربوط به شهر تبریز است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار عابدین خرم فرمانده سپاه عاشورا استان آذربایجان شرقی در اولین نشست ستاد هماهنگی رزمایش مواسات، همدلی، کمک مؤمنانه در استان، با ارائه گزارشی از عملکرد پایگاه‌های مقاومت بسیج در امدادرسانی به نیازمندان، گفت: در راستای مبارزه و مقابله با ویروس کرونا تاکنون ۲۵میلیون متر مربع از مناطق پرخطر با همکاری شهرداری‌ها ضدعفونی شده است.

 

وی اضافه کرد: با توجه به نیاز مردم استان به ماسک، تاکنون یک میلیون ۶۵۰ هزار عدد در پایگاه‌های مقاومت ماسک تولید شده است.

 

وی ادامه داد:  اوج این کمک‌های مومنانه مردم در نیمه شعبان بود که بعد از فرمان مقام معظم رهبری( مد ظله العالی) ، بسیجان استان ۱۲هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی در بین اقشار آسیب دیده از کرونا توزیع کردند.

 

سردار خرم با اشاره به شناسایی افراد نیازمند در سطح محلات کم برخوردار گفت: کمک‌های هدفمند نقدی و غیر نقدی توسط سپاه و بسیج مردمی در اقصی نقاط استان در حال انجام است.

 

وی در پایان خاطر نشان کرد: رزمایش انفاق با پوشش افراد بستری در بیمارستان، ترخیص شده از مراکز درمانی، افراد قرنطینه شده در منزل و خانواده‌های که عضوی از آن‌ها از دنیا رفته است، باید دنبال شود.