شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان شرقیمسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان آذربایجان شرقی: کرونا ظرفیت عظیم گروه های جهادی را شکوفا کرد

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان آذربایجان شرقی: کرونا ظرفیت عظیم گروه های جهادی را شکوفا کرد

منتشرشده در آذربایجان‌ شرقی چهارشنبه, 07 خرداد 1399 ساعت 13:01
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان آذربایجان شرقی گفت: در بحث کرونا یکی از ظرفیت‌هایی که شکوفا شد، ظرفیت عظیم گروه‌های جهادی بود که انصافاً یک ظرفیت بالایی بود.

به گزارش سپاه نیوز؛ حجت الاسلام والمسلمین حسن کاملی فر مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه آذربایجان شرقی در تجلیل از خدمات سلامت بیمارستان امام علی(ع) تبریز، افزود: امروز یکی از سنگر‌های مهم نظام همین سنگر بهداشت و درمان است و این ویروس منحوس با همه مشکلات و آسیب‌هایی که داشته، درس‌ها، عبرت‌ها و نکات مثبتی هم داشته است که یکی از این موارد شکوفایی ظرفیت‌هایی است که در بخش‌های مختلف شاهد آن بودیم.

 

حجت الاسلام والمسلمین کاملی فر افزود: در بحث کرونا یکی از ظرفیت‌هایی که شکوفا شد، ظرفیت عظیم گروه‌های جهادی بود که انصافاً یک ظرفیت بالایی بود، گروه‌های جهادی در بحث تولید لباس و ماسک، تهیه و توزیع بسته‌های معیشتی خوش درخشیدند.

 

وی ادامه داد: فرهنگ مواسات و کمک‌های مومنانه در سایه همین فرهنگ دینی و فرهنگ تشیّع ماست.

 

گفتنی است ؛ در این آیین از ۶۰ نفر از خادمین سلامت و کادر درمانی بیمارستان امام علی(ع) ارتش جمهوری اسلامی ایران در تبریز تجلیل شد.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است