شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان شرقیرئیس سازمان بسیج مستضعفین : بسیج باید در تحقق گام دوم انقلاب تفکری راهبردی ایفا کند

رئیس سازمان بسیج مستضعفین : بسیج باید در تحقق گام دوم انقلاب تفکری راهبردی ایفا کند

منتشرشده در آذربایجان‌ شرقی چهارشنبه, 26 شهریور 1399 ساعت 10:05
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار سلیمانی با اشاره به تاسیس تشکل بسیج و صدور پیام تاریخی امام راحل در شکل گیری آن، نقش این تشکل را در عرصه های مختلف، مهم عنوان و گفت : بسیج باید در تحقق گام دوم انقلاب نیز تفکری راهبردی ایفا کند.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در یادواره شهدای پایگاه سالار شهیدان تبریز، اظهار داشت: با سیر در اندیشه امام راحل و رهبر فرزانه انقلاب متوجه می شویم امام بزرگوار پیش از پیروزی انقلاب و حتی ۱۵ خرداد به فکر بسیج ملت ایران بوده اند و با شناختی که از ملت ایران داشت این انرژی را به ثمر رساند و با کمک این قدرت ملت توانست رژیم طاغوت و ژاندارم منطقه را ساقط کند.

 

وی ادامه داد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی امام راحل ادامه این راه را ضروری دانستند و بسیج 20 میلیونی را صادر کردند و الان 40 سال از آن روز می گذرد، چهل سالی که پر از افتخار و قدرت نمایی  است.

 

سردار سلیمانی تاکید کرد: پایگاه های مقاومت باید در جهت بیانیه گام دوم تفکر راهبردی داشته باشند و با تفکر راهبردی خود در راستای گام دوم انقلاب ایفای نقش کنند چراکه بسیجی نسبت به اتفاقات جهان و کشور باید آگاهی داشته باشد.

 

وی با اشاره به اطاعت پذیری بسیج از ولایت و مهم بودن این ویژگی بسیج، بیان داشت: بسیجی باید گوش به فرامین مقام معظم رهبری باشد که نمونه آن را در کمک مومنانه و مقابله با کرونا شاهد بودیم .

 

سردار سلیمانی قابلیت های بسیج را ارزشمند و افتخاری برای کشور دانست و یادآور شد: امروزه در کشورهای مختلف بر اساس همین قابلیت هاست که از بسیج  الگو برداری می شود .

رئیس سازمان بسیج مستضعفین خاطرنشان کرد: بسیج در هر پایگاه باید برای حل مشکلات مردم محله کوشا شود در حل مشکلات و نیازهای محله خود تلاش کند.

 

سردار سلیمانی اضافه کرد: باید بسیج جاذبه داشته باشد و مهم نیست فرد در بسیج عضو باشد همین که فرد در برنامه های یک پایگاه حضور دارد او یک بسیجی است.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است