شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان شرقیفرمانده سپاه عاشورا آذربایجان شرقی: پاسداری، تعهد، رسالت و وظیفه سربازی در مقابل ولی فقیه زمان است

فرمانده سپاه عاشورا آذربایجان شرقی: پاسداری، تعهد، رسالت و وظیفه سربازی در مقابل ولی فقیه زمان است

منتشرشده در آذربایجان‌ شرقی یکشنبه, 26 ارديبهشت 1395 ساعت 12:18
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار کریمیان با بیان اینکه سپاهی گری شغل نیست، خاطرنشان کرد: پاسداری، تعهد، رسالت و وظیفه سربازی در مقابل ولی فقیه زمان است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سر تیپ دوم پاسدار غلام عسکر کریمیان  فرمانده سپاه عاشورا آذربایجان شرقی در آیین تجلیل از پاسداران نمونه استان، خود را خدمت گذار مردم دانست و گفت: بهترین راه  مبارزه با دشمن خدمت به مردم است.

 

سردار کریمیان خاطرنشان کرد: بالا بردن رضایت مندی مردم از نظام، موجب حضور بیشتر مردم در صحنه های نظام، تقویت پایه های قدرت ملی و تولید قدرت برای رهبری خواهد بود که نتیجه آن بالا رفتن قدرت بازدارندگی است.


وی با اشاره به شاخص های پاسداران از دیدگاه رهبر فرزانه انقلاب، بیان داشت: سپاه تنها محدود به زمان و مکان خاصی نیست و در هر مکان و زمانی از ایران و جهان وارد صحنه شده و از دستاورد های انقلاب اسلامی دفاع می کند.


سردار کریمیان با بیان اینکه سپاهی گری شغل نیست، خاطرنشان کرد: پاسداری، تعهد، رسالت و وظیفه سربازی در مقابل ولی فقیه زمان است.


وی مومن بودن، مکتبی، ولایی، اصول گرا، بصیر بودن، انقلابی، پارسایی، با نشاط بودن، ایثارگری، دوستار و محبوب مردم، آماده جهاد و دفاع همه جانبه در راه خدا، مسئولیت پذیری، مقاوم و مقید به اصول حفاظتی و انضباط دینی و انقلابی را از جمله صفات پاسداران برشمرد.


فرمانده سپاه عاشورا بیان داشت: افتخار بزرگی است که سرباز رهبری هستیم.


گفتنی است در پایان این آئین، با رونمایی از درجه سرتیپی شهید یاغچیان و قرائت عهد نامه پاسداران، از پاسداران نمونه سال 95 تجلیل شد.

انتهای خبر/07

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است