شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان شرقیفرمانده سپاه عاشورا آذربایجان شرقی: هوشیاری در برابر جریان نفوذ وظیفه آحاد ملت است

فرمانده سپاه عاشورا آذربایجان شرقی: هوشیاری در برابر جریان نفوذ وظیفه آحاد ملت است

منتشرشده در آذربایجان‌ شرقی دوشنبه, 03 خرداد 1395 ساعت 11:36
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار کریمیان گفت: بصیرت و ولایتمداری آحاد مردم، سد محکمی در برابر توطئه دشمنان است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار  غلام عسکر کریمیان فرمانده سپاه عاشورا آذربایجان شرقی در صبحگاه مشترک نیروهای مسلح مراغه افزود: اکنون همه نیروهای مسلح در کنار مردم آماده بذل جان برای شکل گیری حکومت جهانی اسلام در جای جای گیتی است.


وی اظهار داشت: داعشیان و تکفیری ها به عنوان مزدوران استکبار جهانی که برای خدشه وارد آوردن به چهره اسلام ناب محمدی(ص) تلاش می کنند؛ با تدابیر رهبری و مجاهدت‌های رزمندگان مدافع حرم  زمینگیر شده و شکست می خورند.


سردار کریمیان با بیان اینکه بصیرت و ولایتمداری آحاد مردم، سد محکمی در برابر توطئه دشمنان است ادامه داد: جبهه استکبار با استفاده از ابزار گروه های تروریستی و تکفیری و همراهی مزدوران منطقه‌ای خود هرگز نخواهند توانسته جبهه مقاومت اسلامی را به زانو در آورند و پیروزی از آن امت اسلامی است.


فرمانده سپاه عاشورا با اشاره به سالروز آزادسازی خرمشهر خاطرنشان کرد: سوم خرداد یادآور رشادت رزمندگان دلاور سپاهی، ارتشی بسیجی و جهادگر در برابر رژیم تا دندان مسلح صدام است.


سردار کریمیان اضافه کرد: با مجاهدت های رزمندگان، خون شهدا و ایثارگری های ملت بزرگ ایران در دوران دفاع مقدس، خرمشهر به نماد مقاومت و پیروزی در برابر دشمنان و استکبار جهانی تبدیل شده است.


وی افزود: رسالت کنونی ما بر اساس رهنمودهای رهبری استکبار ستیزی و نفی هرگونه سازش با استکبار، استعمار و استبداد و هوشیاری در برابر جریان نفوذ است.


گفتنی است در این صبحگاه مشترک با حضور فرماندهان یگان های نظامی مستقر در مراغه، از رزمندگان و جانبازان مدافع حرم این شهرستان تجلیل شد.

انتهای خبر/07

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است