شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان شرقیکارگاه آموزشی روابط عمومی در سپاه عاشورا آذربایجان شرقی برگزار شد

کارگاه آموزشی روابط عمومی در سپاه عاشورا آذربایجان شرقی برگزار شد

منتشرشده در آذربایجان‌ شرقی سه شنبه, 04 خرداد 1395 ساعت 10:31
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: کارگاه علمی، آموزشی، توجيهی و كاربردي روابط عمومی در سپاه عاشورا آذربایجان شرقی برگزار شد.

به گزارش سپاه نیوز؛به مناسبت روز روابط عمومی و ارتباطات، کارگاه علمی، آموزشی، توجيهی و كاربردي روابط عمومی با حضور مسئولان روابط عمومی نواحی و رده های تابعه سپاه عاشورا در اتاق جلسات نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشوراآذربایجان شرقی برگزار شد.

 مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا آذربایجان شرقی در این کارگاه با اشاره به جایگاه روابط عمومی گفت: رسالت روابط عمومي ها انعکاس فعالیت ها، عملکرد ها و دستاورد هاست و اگر اين انعكاس اخبار به موقع انجام نشود، خاصیت و ارزش خود را از دست خواهد داد.


وي سلامتی را محصول تثبت و پشیمانی را حاصل شتابزدگی عنوان و خاطرنشان کرد: اگر تثبت(اشرافیت بر امور و تخصص همراه با تعهد) در مجموعه ای حرف نخست را بزند بدون تردید آن مجموعه از آفات و آسیب ها مصون و سلامت خواهد ماند.


حجت الاسلام والمسلمین ولایی رمز موفقیت را در خدایی بودن و اخلاص دانست و تصریح کرد: بدون تردید اگر کارهایمان رنگ و صبغه خدایی داشته باشد جلوه ها و انعکاس آن نیز از زیبایی خاصی برخوردار خواهد بود؛ بنابراين ضمن به کار بستن فنون روابط عمومی و تبلیغات، بايد از نیت خالص نیز غفلت نكنيد تا بتوان به تعامل در ارتباط لازم رسید.


وي خاطرنشان كرد: روابط عمومی یعنی مدیریت ارتباطات و روابط درون و خارج از مجموعه مربوطه و کسی در این ارتباط برقرار کردن می تواند نقش موثری ایفا کند که ارتباط خوبی داشته باشد.


مسئول معاونت روابط عمومی و تبلیغات سپاه عاشورا نيز در سخنانی با اشاره به ویژگی های مهم روابط عمومی ها اظهار داشت: روابط عمومی ها باید در انعطاف پذیری سازمان مربوطه نقش ایفا کنند تا با رصد بازخوردها و اظهار نظرها بتوانند نقاط ضعف ها و قدرت ها را شناسایی کرده و در اختیار مبادی ذیربط قرار دهند که در ارتقا و تکامل مجموعه موثر است.

سرهنگ علی اصغری شاخصه مهم سپاه پاسداران و بسیج را مردمی بودن، مردمی ماندن و مردم مداری برشمرد و تصریح کرد: روابط عمومی ها بايد در راستای ارتباط همسو و متقابل با مردم، ارتباط تنگاتنگی با اصحاب رسانه داشته باشند تا بتوانند در انعکاس مطالبات جامعه از مجموعه و بالعکس نیز کارساز و کارآمد باشد چراکه نمی توان بدون بهره گیری مطلوب از رسانه به موفقیت های چشمگیر نایل شد.


سرهنگ اصغری در پایان سخنان خود بابیان اینکه روابط عمومی، هنر به کارگیری آگاهانه و هوشمندانه رسانه ها برای نفوذ در افکار مخاطبان است، تشريح كرد: بدون تردید ابزار کار روابط عمومی ها، رسانه هاست و کسی می تواند درک درستي از رسانه داشته باشد که ضمن برخورداری از سواد لازم، از روابط عمومی بالایی نیز باید بهره مند باشد و اینجاست که تکنولوژي رسانه‌ای می تواند در راستای تاکتیک و سياست های ما عمل کرده و ما را به هدف غایی نزدیک كند.

در پايان اين كارگاه، از سه ناحیه برتر در حوزه انعکاس اخبار با اهدای لوح سپاس، تجلیل شد.

انتهای خبر/07

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است