شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان شرقیمسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورای استان آذربایجان شرقی: فلسفه وجودی حوزه های علمیه آگاه سازی مردم است

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورای استان آذربایجان شرقی: فلسفه وجودی حوزه های علمیه آگاه سازی مردم است

منتشرشده در آذربایجان‌ شرقی سه شنبه, 19 مرداد 1400 ساعت 12:10
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورای استان  آذربایجان شرقی گفت: امروزه حوزه علمیه و روحانیت در پیشرفت انقلاب اسلامی نقش اساسی دارد و فلسفه وجودی حوزه های علمیه آگاه سازی مردم است.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ حجت الاسلام والمسلمین عبدالرحیم نجفقلی زاده سرایی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه آذربایجان شرقی درهمایش روحانیون و طلاب بسیجی هریس با اشاره به نقش بسیجیان و طلاب بسیجی در پیشرفت انقلاب اسلامی افزود: دشمن در محاسبات خود اشتباه نمی کرد بلکه این ایمان بسجیان بود که محاسبات دشمن را به هم می زد.

 

وی در ادامه با گرامیداشت فرا رسیدن ایام محرم و سوگواری امام حسین(ع)، عوامل بوقوع آمدن عاشورا را سکوت در برابر استکبار، عمل نکردن به تکلیف به موقع و به به اندازه، ترک امر به معروف، رفاه طلبی، غفلت از آنچه در جامعه بود، تنها گذاشتن رهبر الهی، نبود اتفاق نظر(وحدت) درمیان امت اسلامی، تسلط ترس و واهمه بر مردم از سوی سلطه جویان عنوان کرد.

 

 مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه آذربایجان شرقی افزود: امروزه حوزه علمیه و روحانیت در پیشرفت انقلاب اسلامی نقش اساسی دارد و فلسفه وجودی حوزه های علمیه آگاه سازی مردم است.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است