شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان شرقیفرمانده سپاه عاشورا استان آذربایجان شرقی : سپاه برای افزایش مراکز واکسیناسیون تبریز وارد عمل شد

فرمانده سپاه عاشورا استان آذربایجان شرقی : سپاه برای افزایش مراکز واکسیناسیون تبریز وارد عمل شد

منتشرشده در آذربایجان‌ شرقی سه شنبه, 26 مرداد 1400 ساعت 16:50
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه عاشورا استان آذربایجان شرقی اعلام کرد: این مجموعه با تمام توان و امکانات خود برای افزایش تعداد مراکز واکسیناسیون کلانشهر تبریز وارد عمل شده است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار عابدین خرم  فرمانده سپاه عاشورااستان آذربایجان شرقی امروز (سه شنبه) در جریان بازدید از مرکز واکسیناسیون «ساری زمی» دانشگاه علوم پزشکی تبریز، ضمن ابراز تاسف از تشکیل صف های طولانی برای تزریق واکسن، اظهار داشت: سپاه عاشورا با هماهنگی و تعامل دانشگاه علوم پزشکی تبریز تمامی امکانات خود را به کار می گیرد تا این مشکل در اسرع وقت حل و فصل شود.

 

وی از افزایش تعداد مراکز واکسیناسیون شهر تبریز از ۵ مرکز کنونی به ۱۱ مرکز خبر داد و افزود:  همچنین برای کاهش ازدحام مردم مقرر شد، مراکز واکسیناسیون جدید در شهرک اندیشه، فرودگاه بین المللی و پارک شمیم پایداری ایجاد و راه اندازی شود.

 

سردار خرم با بیان اینکه برای رعایت حال مراجعه کنندگان به مراکز واکسیناسیون، مقرر شد تدابیر لازم از جمله چینش تعداد بیشتر صندلی در مرکز بهداشت «ساری زمی» تا ۳۰۰ صندلی صورت بگیرد، ادامه داد: بر همین اساس تعداد باجه های واکسیناسیون مرکز «ساری زمی» نیز ۲ برابر افزایش می یابد.

 

 

فرمانده سپاه عاشورا با اشاره به تلاش های شبانه روزی تیم بسیج دانشجویی برای واکسیناسیون مردم در پارک شمیم پایداری، از رکوردشکنی واکسیناسیون در این مرکز خبر داد گفت: بیشترین آمار واکسیناسیون شمال غرب را دارا هستیم و به طور متوسط روزانه سه هزار نفر در این مرکز واکسینه می‌ شوند.

 

سردار خرم یادآور شد: تعداد ۴۰ نفر از دانشجویان بسیجی در این مرکز، واکسیناسیون مردم را بر عهده دارند.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است