شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان شرقیفرمانده سپاه عاشورا استان آذربایجان شرقی مطرح کرد: افزایش خدمت‌رسانی سپاه عاشورا / از شتاب‌دهی به طرح شهید سلیمانی تا راه‌اندازی مرکز واکسیناسیون خودرویی در تبریز

فرمانده سپاه عاشورا استان آذربایجان شرقی مطرح کرد: افزایش خدمت‌رسانی سپاه عاشورا / از شتاب‌دهی به طرح شهید سلیمانی تا راه‌اندازی مرکز واکسیناسیون خودرویی در تبریز

منتشرشده در آذربایجان‌ شرقی چهارشنبه, 03 شهریور 1400 ساعت 15:52
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه عاشورا استان آذربایجان شرقی از راه‌اندازی مرکز واکسیناسیون خودرویی در تبریز خبر داد و گفت: گروه‌های موتوری آمران سلامت نیز در تبریز و شهرستان‌ها راه‌اندازی شده که این گروه‌ها علاوه‌بر خدمات‌رسانی و تامین نیاز مبتلایان به کرونا، ترویج و فرهنگ‌سازی رعایت پروتکل‌های بهداشتی را انجام خواهند داد.

به گزارش سپاه نیوز؛  قرارگاه زیستی امام رضا (ع) سپاه عاشورا همزمان با سایر استان‌ها به‌صورت مجازی و در حضور فرمانده کل سپاه و رئیس سازمان بسیج برگزار شد. 

 

سردارسرتیپ دوم پاسدار عابدین خرّم،فرمانده سپاه عاشورا استان آذربایجان شرقی نیز در این جلسه متذکر شد: مقابله با کرونا مسئله اصلی کشور به تبع آن اولویت اصلی سپاه عاشوراست، از این رو باید طرح شهید سلیمانی تا سطح محلات عمق پیدا کند. 

 

وی خاطرنشان کرد: بیش از 500 دانشجوی بسیجی در امر واکسیناسیون مشارکت دارند که آمادگی مشارکت بیشتر در این حوزه را نیز داریم.

 

سردار خرّم با اشاره به افزایش مراکز واکسیناسیون تبریز از 5 مرکز به 11 مرکز یادآور شد: مراکز جدید با همت جمعی مسوولان ذی‌ربط تجهیز شده و فعالیت خود را شروع کرده‌اند. 

 

فرمانده سپاه عاشورا از راه‌اندازی مرکز واکسیناسیون خودرویی در تبریز خبر داد و تصریح کرد: گروه‌های موتوری آمران سلامت نیز در تبریز و شهرستان‌ها راه‌اندازی شده که این گروه‌ها علاوه بر خدمات‌رسانی و تامین نیاز مبتلایان به کرونا، ترویج و فرهنگ‌سازی رعایت پروتکل‌های بهداشتی را انجام خواهند داد.

 

سردار خرّم اضافه کرد: اقدامات سپاه و بسیج باید به افزایش امید و آرامش مردم عزیز استان منجر شود. 

 

وی، تداوم کمک‌های مومنانه را از دیگر اقدامات جاری سپاه استان برشمرد و افزود: کمک‌های مومنانه به‌صورت محله محور انجام خواهد شد.

 

انتهای پیام/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است