شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان شرقیتزریق روزانه ۳۰۰ دز واکسن در مرکز واکسیناسیون خودرویی سپاه عاشورای استان آذربایجان‌شرقی 

تزریق روزانه ۳۰۰ دز واکسن در مرکز واکسیناسیون خودرویی سپاه عاشورای استان آذربایجان‌شرقی 

منتشرشده در آذربایجان‌ شرقی یکشنبه, 14 شهریور 1400 ساعت 11:09
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:  فرمانده سپاه عاشورا با اشاره به آغاز مرحله پنجم طرح سردار شهید سلیمانی در آذربایجان‌شرقی برای مقابله با کرونا گفت: تنها در مرکز واکسیناسیون خودرویی این طرح در تبریز روزانه ۳۰۰ دُز واکسن کرونا به شهروندان تزریق می‌شود.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار عابدین خرم فرمانده سپاه عاشورای استان آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه ۳۵ هزار بسیجی پایگاه های مقاومت بسیج در سراسر آذربایجان شرقی در طرح های مقابله و مهار کرونا مشارکت دارند، افزود: در مرکز واکسیناسیون خودرویی سپاه عاشورا روزانه ۲۵ نفر کادر درمانی به شهروندان خدمات می دهند. 

 

وی اضافه کرد: هر شهروند برای دریافت نوبت دوم واکسن های برکت، سینوفارم و استرازنکا در مرکز واکسیناسیون خودرویی سپاه عاشورا کمتر از ۱۰ دقیقه زمان صرف می کند. 

 

وی ادامه داد: سپاه عاشورا قرارگاه مشترکی با دانشگاه علوم پزشکی تبریز راه اندازی کرده که در آن ۷۵۰ بسیجی در پایگاه های تزریق واکسن کرونا در سطح آذربایجان شرقی همکاری می کنند.

 

فرمانده سپاه عاشورای استان آذربایجان‌شرقی گفت: همه این افراد به صورت داوطلبانه و به شکل جهادی در روند واکسیناسیون مردم عزیز استان در برابر ویروس کرونا مشارکت دارند. 

 

وی هدف از اجرای این طرح ها را کمک به عبور سریع از پیک پنجم کرونا در آذربایجان شرقی اعلام کرد و افزود: بدیهی است که سلامت هموطنان برای ما اولویت دارد.

 

وی، محله محوری، بیماریابی و قطع زنجیره ویروس کرونا را از اولویت های سپاه عاشورا در طرح های مرتبط با کرونا دانست و گفت: در محلات، هر پایگاه مقاومت بسیج ایستگاهی تحت عنوان «همیاری سلامت» برپا کرده که همه بسیجیان استان به شکل جهادی در آنها فعالیت می کنند.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است