شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان شرقیفرمانده سپاه عاشورای استان آذربایجان شرقی خبر داد : بهره‌برداری از ۳۰ پروژه فرهنگی، ورزشی و آموزشی سپاه استان

فرمانده سپاه عاشورای استان آذربایجان شرقی خبر داد : بهره‌برداری از ۳۰ پروژه فرهنگی، ورزشی و آموزشی سپاه استان

منتشرشده در آذربایجان‌ شرقی چهارشنبه, 07 مهر 1400 ساعت 13:49
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه عاشورای استان آذربایجان شرقی گفت: بهره‌برداری از ۳۰ پروژه فرهنگی، ورزشی و آموزشی سپاه استان آغاز شد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار عابدین خرّم فرمانده سپاه عاشورای استان آذربایجان شرقی در مراسم افتتاح و بهره‌برداری از ۳۰ پروژه فرهنگی، ورزشی و آموزشی سپاه استان اظهار داشت: افتتاح این پروژه‌ها صرفا افزایش سرانه ورزشی و فرهنگی سپاه نیست بلکه افزایش سرانه فضای ورزشی و فرهنگی مردم مناطق مختلف استان است. طرح‌های بهره‌برداری شده عامل‌المنفعه بوده و در خدمت مردم خواهد بود.

 

فرمانده سپاه عاشورا افزود: بیش از هفتاد درصد هزینه طرح‌های افتتاح شده توسط سپاه تامین شده است. 

 

وی با اشاره به اینکه امکانی که برای نشاط و ورزش جوانان ایجاد می‌شود، بهترین کمک برای پیشبرد اهداف بسیج است تصریح کرد: ما متناسب با نیاز مردم پروژه اجرا می‌کنیم و این اماکن در حوادث مختلف نیز نسبت به اقتضای زمان از آنها استفاده می‌شود.

 

وی یادآور شد: سالن‌های ورزشی و مجموعه‌های فرهنگی که سپاه افتتاح می‌کند در شرایط عادی در اختیار عموم است و در شرایط اضطرار هم در راستای اقتضای مردم استفاده می‌شود.

 

سردار خرم  خاطرنشان کرد: باید در اجرای پروژه‌ها زمانبندی را مد نظر قرار دهیم و فراموش نکنیم که جامعه  ما همچنان از زیرساخت‌های مناسبی برخوردار نیست و باید با همت مضاعف این عقب‌ماندگی را باید جبران کنیم.

 

گفتنی است، سپاه عاشورا برای 30 پروژه فرهنگی ورزشی و آموزشی 60 میلیارد تومان هزینه کرده است.

 

انتهای پیام/02

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است