شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان شرقیفرمانده سپاه عاشورا استان آذربایجان شرقی: شهدای مدافع حرم و مدافع سلامت از دستاوردها و رویش‌های جدید انقلاب هستند

فرمانده سپاه عاشورا استان آذربایجان شرقی: شهدای مدافع حرم و مدافع سلامت از دستاوردها و رویش‌های جدید انقلاب هستند

منتشرشده در آذربایجان‌ شرقی یکشنبه, 11 مهر 1400 ساعت 14:52
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه عاشورا استان آذربایجان شرقی شهدای مدافع حرم و مدافع سلامت را از دستاوردها و رویش‌های جدید انقلاب برشمرد و گفت: اقتدا به اباعبدالله الحسین (ع) همچنان مانند گذشته در بین نسل حاضر وجود دارد.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار «عابدین خرّم» فرمانده سپاه عاشورا استان آذربایجان شرقی در آیین افتتاح سالن ورزشی چند منظوره شهید سردار «علیرضا گل محمدی» در میانه، اظهار داشت: دفاع مقدس هویت دینی و ملی و افتخار بزرگی بر تارک نظام و کشور بوده و یادآور ایثار و از خودگذشتگی مردانیست که به فرمان امام لبیک گفته و جهاد فی سبیل‌الله کردند تا نگذارند نظام و کشور در برابر دشمنان سرخم کند.

 

وی افزود: به برکت خون پاک شهداست که توانسته‌ایم در کشور سربلند و سرافراز باشیم و به خدمتگزاری در عرصه‌های مختلف ادامه دهیم.

 

سردار خرّم تاکید کرد: ما باید در برابر جهاد و ایثار انسانهایی که این جنگ را تبدیل به دفاع مقدس کردند سر تعظیم فرود آورده و اعلام کنیم که به برکت جهاد و ایثار آنها توانسته ایم همواره در برابر هجمه‌های جهانی سربلند و سرافراز بر اساس همان آرمان‌هایی که انقلاب بر اساس آن پیروز شد مستحکم و استوار بایستیم.

 

فرمانده سپاه عاشورا با بیان اینکه دشمن با اعتقاد بر این که آزموده را آزمودن خطاست نمی‌تواند به نظام و کشور ما تعرض کند، اضافه کرد: ایجاد مزاحمت در آرامش و امنیت و انبساط خاطر جامعه تنها کاری است که دشمنان و معاندین می‌توانند انجام دهند، اما باز هم به برکت خون‌های پاک و وجود روحیه ایثار؛ فداکاری و اخلاص دوران دفاع مقدس به طور قطع توطئه‌های اخیر نیز به عظمت هر چه بیشتر نظام و انقلاب کمک خواهد کرد.

 

وی، شهدای مدافع حرم و مدافع سلامت را از دستاوردها و رویش‌های جدید انقلاب عنوان کرد و افزود: اقتدا به اباعبدالله الحسین(ع) همچنان مانند گذشته در بین نسل حاضر وجود دارد و نظام نیز در امتداد نهضت حسینی همواره در حرکت بوده و امکان انقطاع آن وجود ندارد.

 

سردار خرّم با اشاره به فرمایش شهید سلیمانی مبنی بر وجود لشکر ساماندهی شده با بیش از دو میلیون جوان مخلص، انقلابی و ولایتمدار در خارج از کشور برای دفاع از آرمان‌های دین و ولایت در مواقع ضروری، افزود: این جوانان دانش آموخته مکتب امامت و ولایت بوده و راه ایثارگران و شهدای دفاع مقدس را انتخاب کرده‌اند.

 

فرمانده سپاه عاشورا با اشاره به اینکه کاروان انقلاب با صلابت هرچه تمام در حال حرکت است، تاکید کرد: در این کاروان ما مسئولین باید به صورت شبانه‌روز تلاش کرده و خدمتگزار مردمی باشیم که دین خود را به امامت و ولایت و این انقلاب و نظام ادا کرده‌اند.

 

وی در پایان خدمتگزاری و لزوم پاسخگویی به مطالبات رهبری، ولایت، شهدا، ایثارگران و خانواده معظم شهدا را از وظایف مسئولین برشمرد.

 

انتهای پیام/02

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است