شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان شرقیفرمانده سپاه عاشورای آذربایجان شرقی: سپاه و بسیج در کنار کمیته امداد می‌توانند در جهت محرومیت‌زدایی از آذربایجان شرقی گام بردارند

فرمانده سپاه عاشورای آذربایجان شرقی: سپاه و بسیج در کنار کمیته امداد می‌توانند در جهت محرومیت‌زدایی از آذربایجان شرقی گام بردارند

منتشرشده در آذربایجان‌ شرقی یکشنبه, 17 بهمن 1395 ساعت 11:06
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار کریمیان گفت: سپاه پاسداران، بسیج مستضعفین و کمیته امداد می‌توانند از ظرفیت‌های یکدیگر در جهت محرومیت‌زدایی از استان همکاری مضاعف داشته باشند.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار غلام عسگر کریمیان فرمانده سپاه عاشورای آذربایجان شرقی در دیدار با مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی با بیان اینکه سپاه پاسداران، بسیج مستضعفین و کمیته امداد می‌توانند از ظرفیت‌های یکدیگر در جهت محرومیت‌زدایی از استان همکاری مضاعف داشته باشند، اظهار داشت: بدنه اصلی کشور ما مردم هستند و نگاه مبتنی بر دیانت و بدون اشرافی‌گری مردم باعث شده است که 38 سال انقلاب اسلامی پابرجا بماند.

 

وی با اشاره به اینکه کمیته امداد نهاد مولود انقلاب اسلامی است افزود: کمیته امداد رویکردهای جدیدی در خدمت به مددجویان در پیش گرفته و این رویکردها رو به رشد و فزاینده است.

 

فرمانده سپاه عاشورا خاطرنشان کرد: کمیته امداد استان در کنار سایر مؤسسات خیریه در رسیدگی به محرومان جزو استان‌های موفق در این زمینه است.

 

وی ضمن اعلام آمادگی سپاه و بسیج برای کمک به کمیته امداد در خدمت به محرومان تصریح کرد: سپاه و بسیج همیشه آماده خدمت به محرومان هستند و در این مسیر کمیته امداد را تنها نمی‌گذارند.

 

سردار کریمیان با اشاره به اینکه ما باید برای کشورمان تولید قدرت کنیم و این تنها با حرف زدن محقق نمی‌شود گفت: سپاه عاشورا در حادثه اخیر زلزله ارسباران 1700 واحد مسکونی و 7200 واحد دامی برای مردم زلزله زده احداث کرد.

 

محمد کلامی مدیرکل کمیته امداد استان آذربایجان شرقی هم در این دیدار با بیان اینکه کمیته امداد مجموعه جدا از بسیج و سپاه نیست و ما افتخار می‌کنیم که بسیجی هستیم افزود: علاوه بر همکاری نیازمند راهنمایی این دو نهاد مردمی هستیم و این دو نهاد می‌توانند در شناسایی محرومان و برطرف کردن محرومیت بازوی فکری کمیته امداد شوند.

 

وی با اشاره به اینکه رویکرد جدید کمیته امداد رویکرد فرهنگی است تصریح کرد: این نهاد در کنار خدماتی که به نیازمندان ارائه می‌دهد تلاش می‌کند سطح فرهنگ و باورهای دینی مددجویان تحت حمایت را ارتقا دهد.

 

کلامی با بیان اینکه کمیته امداد نهاد برخاسته از انقلاب اسلامی است خاطرنشان کرد: کمیته امداد با هدف خدمت بهتر مددجویان به سمت چابک‌سازی و کاهش هزینه‌ها گام برداشته و سرلوحه کارهایش هم مبارزه با اشرافی‌گری و نمادهای آن است.

 

انتهای خبر/07

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است