شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان شرقیمسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه عاشورا آذربایجان شرقی: پاسداری از انقلاب تکلیف الهی است

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه عاشورا آذربایجان شرقی: پاسداری از انقلاب تکلیف الهی است

منتشرشده در آذربایجان‌ شرقی چهارشنبه, 20 بهمن 1395 ساعت 13:30
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: حجت الاسلام والمسلمین کاملی‌فر گفت: پاسداری از انقلاب اسلامی یک مسئولیت و تکلیف الهی است که اولین الزام آن پاسداری از خود پاسدار است.

 

به گزارش سپاه نیوز؛حجت الاسلام والمسلمین حسن کاملی‌فر مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا آذربایجان شرقی در دومین محفل انس و مودت پیشکسوتان جهاد و شهادت سپاه عجب شیر با تبریک دهه فجر، تجربه سی و هشت ساله حکومت داری با محوریت ولی فقیه را از افتخارات انقلاب اسلامی دانست و افزود: نظام اسلامی با اقتدار با وجود همه تهدیدهای و توطئه های فراوان از تمامیت ارضی و هویت سرزمین خود دفاع کردند.

وی با بیان مجاهدت های افراد انقلابی در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی و کسب افتخارات نظام اظهار داشت: همه انسان های مومن و انقلابی در معرض خطر و تهدید هستند و اگر مراقبت و مواظبت نشود ممکن است افراد انقلابی با داشتن کارنامه درخشان و جهاد فی سبیل الله خود دچار لغزش شوند.

وی تمسک به قرآن و کسب تقوای الهی را مقدمه عزت نظام و باز شدن درهای برکت عنوان و بیان کرد: منشاء و ریشه تمام گرفتاریها و مشکلات مالی و اقتصادی عدم توکل به خداو غفلت از درگاه الهی است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا ادامه داد: پیشرفتهای روز افزون کشور در همه زمینه های علمی، پزشکی، نانو، هسته ای، دفاعی و موشکی و قدرت بازدارندگی بی نظیر کشور در سایه وحدت، اعتماد به نفس و اطاعت از ولی فقیه محقق شده است. 

وی مانور قایق های تندرو نظام اسلامی ایران در کنار ناوهای جنگی امریکا در خلیج فارس را نشان از عزت ایران اسلامی و ذلت، ناتوانی و عجز استکبار جهانی عنوان و بیان کرد: امروز حساب نیاوردن امریکا به عنوان قدرت برتر دنیا توسط ایران موجب ناراحتی رئیس جمهور امریکا شده است.

وی تاکید کرد: دشمنان گزینه نظامی را در طول دوران دفاع مقدس امتحان کرده و شکست سنگینی متحمل شده اند و اگر دوباره خطا و اشتباهی از آن ها سربزند،ضربه سختی خواهند خورد.

انتهای خبر/07

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است