شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان شرقیمسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا آذربایجان شرقی: تدابیر امام و رهبری عامل تبدیل تهدیدها به فرصت‌هاست

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا آذربایجان شرقی: تدابیر امام و رهبری عامل تبدیل تهدیدها به فرصت‌هاست

منتشرشده در آذربایجان‌ شرقی یکشنبه, 24 بهمن 1395 ساعت 10:17
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: حجت الاسلام والمسلمین کاملی‌فر گفت: تدابیر امام و رهبری عامل تبدیل تهدیدها به فرصت هاست.

 

به گزارش سپاه نیوز ؛حجت الاسلام والمسلمین حسن کاملی فر مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا آذربایجان شرقی در همایش مدافعان حریم ولایت نیروهای مسلح مراغه در این شهرستان افزود: اگر امروز دوران دفاع مقدس را با افتخار پشت سر گذاشته و از فتنه ها و گردن های خطیر عبور کرده ایم همه به برکت رهنمودهای امام راحل و رهبرفرزانه انقلاب در طی سال های اخیر بوده است.

وی ادامه داد: ملت بزرگ ایران اسلامی تجربه 38 سال حکومت اسلامی و مردم سالاری دینی مبتنی بر تبعیت از ولایت فقیه را تجربه کرده و با هدایت های حکیمانه رهبری به پیشرفت ها و افتخارات بزرگی دست یافته ایم و تدابیر امام و رهبری عامل تبدیل تهدیدها به فرصت ها در سال های اخیر است.

حجت الاسلام والمسلمین کاملی‌فر بیان کرد: در دوران دفاع مقدس رزمندگان و نیروهای مسلح غیور کشورمان با تکیه بر ولایت و با ایمان راسخ خود از تمامیت ارضی کشور و ارزش ها و آرمان های متعالی اسلام و انقلاب دفاع کرده و اجازه ندادند که وجبی از خاک پاک میهن اسلامی در تصرف دشمن باشد.

وی ادامه داد: اکنون همه نیازمندی های دفاعی و نظامی کشورمان توسط جوانان برومند و متعهد نیروهای مسلح طراحی و ساخته می شود و این به برکت نظام اسلامی محقق شده است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا افزود: وجود ایمان و اعتقاد راسخ نیروهای مسلح به ولایت و ارزش های انقلابی و تکیه بر توانمندی های بومی موجب ایجاد قدرت دفاعی و بازدارنگی بی نظیری برای کشورمان در برابر تهدیدات دشمنان شده است.

وی با اشاره به سخنان تهدید آمیز اخیر رئیس جمهور جدید آمریکا علیه کشورمان ادامه داد: این ادعاهای پوچ دولتمردان آن کشور ناشی از عدم شناخت کافی آنان از قدرت دفاعی و تاثیرگذاری کشورمان در منطقه و دنیاست.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در آذربایجان شرقی اصافه کرد: دشمنان نظام اسلامی باید بدانند که در صورت هرگونه تهدیدو تعرضی به میهن اسلامی با پاسخ قدرتمندانه نیروهای مسلح کشورمان با تکیه بر قدرت عظیم بازدارندگی نظام اسلامی مواجه خواهند شد.

وی گفت: با وجود تهدیدات توخال و تحریم های ناجوانمردانه علیه کشورمان در سال های اخیر، با پیشرفت های صنایع دفاعی کشورمان و نیز رشد در زمینه های علم و فناوری، کشورهای غربی از جمله آمریکا به قدرت نظامی و دفاعی کشورمان به عنوان یکی از کشورهای برتر دنیا در این زمینه اذعان می کنند.

حجت الاسلام والمسلمین کاملی فر افزود: پیشرفت های علمی از جمله در عرصه های پزشکی و فناوری های نوین نمونه بارزی از توانمندی های کشورمان با تکیه بر ظرفیت های جوانان این مرز و بوم و ایمان راسخ به ولایت و انقلاب شکوهمند اسلامی است. 

انتهای خبر/07

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است