شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان شرقیفرمانده سپاه آذربایجان شرقی مطرح کرد : اقتدار و بازدارندگی ایران استخوان در گلوی دشمنان

فرمانده سپاه آذربایجان شرقی مطرح کرد : اقتدار و بازدارندگی ایران استخوان در گلوی دشمنان

منتشرشده در آذربایجان‌ شرقی سه شنبه, 26 بهمن 1395 ساعت 12:36
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:سردار کریمیان گفت: اقتدار و بازدارندگی ایران استخوان در گلوی دشمنان است، اقتداری که در سایه خون شهدا به دست آمده است

 به گزارش سپاه نیوز:سردار غلام عسکر کریمیان فرمانده سپاه آذربایجان شرقی تصریح کرد: همانطور که شهدا در مقابل دشمنان ایستادند، ملت نیز در تداوم این راه، سلطه استکبار را نمی پذیرد چراکه ماهیت انقلاب اسلامی از جنس عاشورا و مبارزه با استکبار است.
وی ادامه داد: انقلاب با رهبری حضرت امام که جنس، شکل، شعار و آرمان متفاوت از انقلاب های دیگر داشت، پیروز و به کشورهای همسایه و منطقه صادر شد.


سردارکریمیان در ادامه به انواع مختلف تهدیدها پس از پیروزی انقلاب اشاره و بیان کرد: دشمنان با پیروزی انقلاب چون منافع خود را در خطر دیدند با ایجاد اختلاف بین قومیت ها و ایجاد و تقویت گروهک ها و ... تلاش کردند مانع از ادامه آن شوند ولی ملت ایران با بصیرت و آگاهی در مقابل این فتنه ها ایستادند.


وی با اشاره به توطئه‌های متعدد استکبار علیه ایران اسلامی از جنگ تحمیلی تا فتنه 88، اظهار کرد: دشمنان در برهه های مختلف تلاش داشتند از وقوع انقلاب، تثبیت و صدور آن جلوگیری کنند که با درایت حضرت امام خمینی(ره)، امام خامنه ای(مدظله العالی) و بصیرت مردم، هرگز نتوانستند به اهداف شوم خود برسند.


سردارکریمیان با بیان اینکه باید ماهیت استکبارستیزی انقلاب را حفظ کنیم، تاکید کرد: جنگ جدید دشمن به گستره همه جهان،جنگ نرم است و به تعبیر رهبر فرزانه انقلاب، قتل عام یا شبیخون فرهنگی است، این ها بیش از دو دهه جنگ نرم و ناتوی فرهنگی را علیه ملت در پیش گرفتند و چنان به لایه ها نفوذ کردند که با وجود تحریم حتی یک داروی ضد سرطان به کشورمان، انواع مختلف شبکه های مجازی بدون هیچ گونه محدویتی در اختیار این ملت قرار دادند.


وی با اشاره به حضور جوانان ایران در مبارزه با داعش و تکفیری ها گفت: مدافعان حرم برای دفاع از سوریه و عراق نیست بلکه برای دفاع از انقلاب است چراکه شکل گیری داعش برای عراق و سوریه نبود بلکه برای ایران و مذهب شیعه بود.


فرمانده سپاه عاشورا ادامه داد: اصلی ترین کار ایران در سوریه و عراق انتقال فرهنگ ایران به آن ها بود و الان با شکل گیری بسیج مردمی در سوریه و عراق و پیاده سازی مقاومت مردمی توسط جوانان موفقیت ها و پیروزهای بدست می آید.


سردار کریمیان یادآور شد: نباید به شهدا گریه کنیم و ناراحت باشیم بلکه باید به حال خود گریه کنیم که از قافله شهدا عقب نمانیم که مهم ترین راه، سیره شهدا و عمل به آن است چراکه از همین شهر دوزدوزان، از شمالی ترین و دورترین نقطه کشور رزمندگان اسلام با طی هزاران کیلومتر در مناطق جنگی برای حفظ انقلاب در برابر دشمن حضور یافتند که این امر چه بسا وظیفه ما و شما نسل جوان را دو چندان سنگین کرده است.


انتهای خبر/08

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است