شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان شرقیفرمانده سپاه مراغه:راهیان نور سبب افزایش خودباوری و آگاهی نسل جوان نسبت به اسلام و انقلاب می‌شود

فرمانده سپاه مراغه:راهیان نور سبب افزایش خودباوری و آگاهی نسل جوان نسبت به اسلام و انقلاب می‌شود

منتشرشده در آذربایجان‌ شرقی چهارشنبه, 04 اسفند 1395 ساعت 08:38
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز  : سرهنگ سامی گفت: راهیان نور سبب افزایش خودباوری و آگاهی نسل جوان نسبت به اسلام و انقلاب می‌شود.

 

 

به گزارش سپاه نیوز ؛ سرهنگ پاسدار رضا سامی فرمانده سپاه مراغه در حاشیه مراسم بدرقه کاروان راهیان نور با اشاره به حضور 180 دانش‌آموزان پسر مراغه در این اردو اظهار داشت: دانش‌آموزان مراغه در قالب کاروان راهیان نور قرار است درمدت پنج روز از مناطق عملیاتی جنوب کشور بازدید کنند.

 

وی افزود: نسل جدید تشنه معرفت پاک و اصیل جبهه و جنگ و دلاورمردی انسان‌هایی است که از تمام علایق دنیا بریدند و برای حفظ نظام و ارزش‌های اسلامی از خود گذشتگی را به حد اعلا رساندند.

 

فرمانده سپاه مراغه خاطرنشان کرد: آشنایی دانش آموزان با محورهای عملیاتی 8 سال دفاع مقدس ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از مهم‌ترین اهداف حضور کاروان‌های راهیان نور دانش آموزی است.

 

وی تصریح کرد: آنچه که سبب افزایش خودباوری و آگاهی نسل جوان نسبت به اسلام و انقلاب می‌شود همین تقویت روحیه شهادت‌طلبی و عدالت‌خواهی ضمن دیدار راهیان نور است، چراکه فرزندان ما با حضور در کاروان‌های راهیان نور الگوهای حقیقی زندگی خود را می‌شناسند و انتخاب می‌کنند.

 

سرهنگ سامی با بیان اینکه کاروان‌های اعزامی در مدت حضور خود در مناطق عملیاتی از یادمان‌های مختلف بازدید خواهند کرد، افزود: کاروان‌های اعزامی در این مدت از مناطق عملیاتی شلمچه، هویزه و دهلاویه و اروند رود بازدید کرده و با حضور در معراج الشهدا اهواز در رزمایش نمایش انقلاب و دفاع مقدس نیز شرکت خواهند کرد.

 

وی از حضور یک روحانی و راوی فتح برای هر اتوبوس در این کاروان خبر داد و افزود: روحانیون با بیان احکام و مسائل اعتقادی و روایت فتح با ارائه و تبیین رشادت‌های رزمندگان دوران دفاع مقدس، نقش ارزنده‌ای در انتقال آموزه‌های دینی و ارزش‌های والای اسلامی و انقلابی به نسل جوان ایفا خواهند کرد.

 

سرهنگ سامی در پایان سخنان خود از اعزام 120 نفر دانش‌آموز خواهر در 12 اسفند 95 خبر داد.

 

انتهای خبر/09

 

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است