شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان شرقیفرمانده سپاه ناحیه اهر: ۱ میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان تسهیلات اقتصاد مقاومتی در اهر پرداخت شد

فرمانده سپاه ناحیه اهر: ۱ میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان تسهیلات اقتصاد مقاومتی در اهر پرداخت شد

منتشرشده در آذربایجان‌ شرقی چهارشنبه, 11 اسفند 1395 ساعت 15:35
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 سپاه نیوز :  سرهنگ ایمانی خبر داد : ۱ میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان تسهیلات اقتصاد مقاومتی در اهر پرداخت شد.

 

 

 

به گزارش سپاه نیوز ؛ سرهنگ پاسدار عبدالحسین ایمانیفرمانده سپاه ناحیه اهر گفت: تاکنون ۱ میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان از تسهیلات اقتصاد مقاومتی از سوی سپاه ناحیه اهر برای متقاضیان پرداخت کرده‌ایم و مابقی تسهیلاتی که برای آن‌ها پرونده تشکیل‌شده پرداخت می‌شود.

 

 

 ایمانی در زمینه تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: پس از نام‌گذاری شعار سال از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل، سپاه ناحیه اهر در کنار سایر دستگاه‌های دولتی و غیردولتی تلاش‌هایی در مورد تحقق شعار سال برداشته است.

 

 

وی بابیان این‌که سپاه پاسداران با تمام قوا در راستای تحقق منویات مقاوم معظم رهبری در زمینه اقتصاد مقاومتی تلاش می‌کند، افزود: از آغاز سال تاکنون به‌منظور حمایت از تولید و رونق بیش از یک میلیارد و 633 میلیون تومان تسهیلات اقتصاد مقاومتی برای متقاضیان تشکیل پرونده شده است.

 

 

ایمانی با تأکید بر اینکه کارگروه بسیج شهرستان اهر تاکنون در زمینه تحقق بخشیدن به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی 7 مورد جلسه تشکیل داده است، گفت: علاوه بر این کارگروه، کارگاه آموزشی اقتصاد مقاومتی برای 80 نفر تشکیل یافته است.

 

 

وی با اشاره به اینکه 2 واحد مسکونی برای خانواده‌های بی‌بضاعت با همکاری سپاه ناحیه اهر و کمیته امداد امام(ره) ساخته‌ شده است، اظهار کرد: در همین راستا حمام و سرویس بهداشتی 4 واحد مسکونی خانواده‌های نیازمند نیز تعمیر و یا احداث‌ شده است.

 

 

 فرمانده سپاه ناحیه اهر اضافه کرد: در جهت آموزش مهارت‌های اقتصاد مقاومتی 420 نفر از بسیجیان با همکاری جهاد کشاورزی و آموزش فنی و حرفه‌ای شهرستان اهر آموزش‌های لازم را دیده‌اند.

 

 

ایمانی بابیان اینکه 670 نفر از بسیجیان نیز از آموزش‌های سلامت بهره‌مند شده‌اند، خاطرنشان کرد: جهت آموزش کشاورزان 10 مورد شبکه همگام با کشاورز ایجاد شده است.

 

 

فرمانده سپاه ناحیه اهر با تأکید بر برگزاری 2 همایش علمی کردن کشاورزی در شهرستان اهر یادآور شد: در مناسبت‌های مختلف سال 6 تیم بسیج جامعه پزشکی نیز برای ارائه خدمات رایگان بهداشتی و درمانی به مناطق محروم روستاهای شهرستان اهر اعزام شده‌اند و در این جهت تلاش می‌کنیم تا مردم مناطق محروم از خدمات بهره‌مند شوند.

 

 

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است