شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان شرقیفرمانده سپاه عاشورای آذربایجان شرقی : بسیج رسانه خانه امنی برای اصحاب رسانه است

فرمانده سپاه عاشورای آذربایجان شرقی : بسیج رسانه خانه امنی برای اصحاب رسانه است

منتشرشده در آذربایجان‌ شرقی سه شنبه, 17 مرداد 1396 ساعت 10:22
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز : فرمانده سپاه عاشورای آذربایجان شرقی با بیان اینکه خبرنگاران نخبگان اجتماعی و فرهنگی هستند، بسیج رسانه را خانه امنی برای اصحاب رسانه عنوان کرد.

 به گزارش سپاه نیوز ؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار عسگر کریمیان فرمانده سپاه عاشورا آذربایجان شرقی در همایش گرامیداشت روز خبرنگار که با حضور نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی در بیت امام جمعه تبریز برگزار شد، با اشاره به اینکه خبرنگاران افسران واقعی جنگ نرم در جبهه فرهنگی هستند اظهار کرد: نقش افسران هدایت و راهبری و شناخت مصلحت است و با توجه به پیچیدگی جنگ نرم باید خبرنگاران دانشمند‌تر و با سواد‌تر باشند. 

 

وی با بیان اینکه در صحنه‌های حساس و صحنه های سیاسی،  اقتصادی،  اجتماعی و...  خبرنگاران در وسط میدان هستند، افزود: خبرنگاران نخبگان اجتماعی و فرهنگی هستند.

 

فرمانده سپاه عاشورا آذربایجان شرقی با بیان اینکه حفظ وحدت در تبیین مطالبات استانی و ملی باید رعایت شود، ابراز داشت: باید با هم افزایی خبرنگاران و مدیران و با یک حرکت جمعی  مشکلات را حل کنیم.

 

سردار کریمیان با اشاره به اینکه دستاوردهای نظام و انقلاب اسلامی در 4 دهه باید به مردم منعکس شود، افزود: در این 40 سال به اندازه 300 سال محرومیت‌زدایی و خدمات ارائه کرده‌ایم .

 

وی بسیج رسانه را خانه امنی برای اصحاب رسانه عنوان کرد و ادامه داد : بسیج رسانه همیشه پیگیر مطالبات اصحاب رسانه بوده و پشتیبان اصحاب رسانه است. 

 

فرمانده سپاه عاشورای آذربایجان شرقی بر توجه ویژه اصحاب رسانه به گنجینه دفاع مقدس تاکید کرد و افزود: اگر اصحاب رسانه برای انتقال فرهنگ دفاع مقدس تلاش نکنند، نباید انتظار داشت که این فرهنگ در جامعه و نسل‌های جدید تاثیر گذار باشد. 

 

سردار کریمیان در پایان توجه به فضای مجازی را ضروری دانست و گفت: باید از این فضا و از این ظرفیت برای ترویج و نشر ارزش‌های انقلاب و اسلام و استفاده کنیم و برخی تهدید‌ها را به فرصت تبدیل کنیم. 

 

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است