شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان شرقیفرمانده سپاه شهرستان اسکو: محرومیت‌زدایی از اولویت‌های اصلی فعالیت‌های سپاه ناحیه اسکو است

فرمانده سپاه شهرستان اسکو: محرومیت‌زدایی از اولویت‌های اصلی فعالیت‌های سپاه ناحیه اسکو است

منتشرشده در آذربایجان‌ شرقی سه شنبه, 17 مرداد 1396 ساعت 12:25
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه اسکو گفت: محرومیت‌زدایی از مهم‌ترین اولویت‌ها و فعالیت‌های سپاه ناحیه اسکو  در مناطق محروم و روستایی است.

 

به گزارش سپاه نیوز ؛ سرهنگ پاسدار سعید رشیدی فرمانده سپاه اسکو در مراسم گرامیداشت روز خبرنگار و تجلیل از فعالان عرصه رسانه در شهرستان اسکو که با حضور خبرنگاران برگزار شد، اظهار کرد: کسانی که در عرصه کار فرهنگی و رسانه‌ای تلاش و خدمت صادقانه می‌کنند، در حقیقت در ادامه راه شهدا گام نهاده‌اند و این اجری بزرگ در نزد خداوند است.

 

وی افزود: شهادت محمود صارمی، خبرنگار ایرانی مستقر در مزار شریف توسط عاملان گروه طالبان مبنای نام‌گذاری 17 مرداد ماه به عنوان روز خبرنگار است که این شهید در برابر گروه متجاوزان و اشغالگران با فداکاری، خون خود را نثار کرده تا درس ایثار و فداکاری را به ما بدهد.

 

فرمانده سپاه اسکو در ادامه با تاکید بر اینکه خبرنگاران و اصحاب رسانه تمام تلاش خود را برای معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی به ملت ایران و سایر ملت‌ها به کار گیرند، ابراز داشت: خبرنگاران افسران جنگ نرم فرهنگی هستند که نه تنها در مقابل توطئه‌ها و تهدیدات دشمنان انقلاب اسلامی ایستادگی می‌کنند بلکه با استفاده از تاکتیک‌های رسانه‌ای پیام و دستاوردهای انقلاب اسلامی را به جهان معرفی می‌کنند.

 

وی خبرنگاران را افراد زبده و کنجکاوی دانست که بیش از دیگران با واقعیات جامعه درگیر بوده و تلاش دارند با حضورشان موجب آگاهی بخشی جامعه در ابعاد مختلف اجتماع باشند.

 

سرهنگ رشیدی در ادامه محرومیت‌‌زدایی را از اولویت‌های اصلی سپاه اسکو در مناطق محروم و روستایی عنوان کرد و گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته و با هدف حمایت از اقشار آسیب پذیر جامعه، 4 خانه محروم توسط سپاه در شهرستان اسکو ساخته و پس از تکمیل در اختیار اقشار نیازمند قرار می‌گیرد تا شاهد رفع نیازهای شهروندان از خدمات این حوزه باشیم.

 

فرمانده سپاه اسکو با اشاره به‌ ضرورت برگزاری اردوهای جهادی با تأکید بر ضرورت اردوهای جهادی با بسیج عمومی و مدیریت جهادی در عرصه فرهنگ و معنویت و جهاد اقتصادی اظهار داشت: در سال جاری اردوهای جهادی در قالب طرح‌های مختلف که شامل بسیج‌های محلات، فرهنگیان، دانش‌آموزی و ناحیه بسیج دانشجویی در حال فعالیت هستند.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین علی رشیدی نیز در این مراسم با اشاره به رسالت خبرنگاران و اصحاب رسانه گفت: وظیفه خبرنگاران انعکاس درست و صحیح اخبار بوده و رعایت اصل امانت داری از ویژگی‌های بارز یک خبرنگار است.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه اسکو با بیان اینکه خبرنگاران مسئولیت بسیار سنگینی بر عهده دارند، اضافه کرد: خبرنگار باید انصاف را در درج اخبار رعایت کرده و سلایق شخصی خود را در انعکاس اخبار دخالت ندهد.

 

در پایان این مراسم تجلیل از خبرنگاران فعال در حوزه بسیج و سپاه به عمل آمد.

 

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است