شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان شرقیفرمانده سپاه عاشورای آذربایجان شرقی: امثال شهید حججی‌ها نشان دادند که ظرفیت بالایی در نسل چهارم انقلاب وجود دارد

فرمانده سپاه عاشورای آذربایجان شرقی: امثال شهید حججی‌ها نشان دادند که ظرفیت بالایی در نسل چهارم انقلاب وجود دارد

منتشرشده در آذربایجان‌ شرقی چهارشنبه, 12 مهر 1396 ساعت 10:37
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه عاشورا گفت: امثال شهید حججی‌ها که نسل چهارم انقلاب هستند، نشان دادند که ظرفیت بالایی در میان جوانان ما وجود دارد، ما باید بستر را برای شکوفایی استعدادها و توانایی‌هایشان فراهم کنیم.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار غلام عسگر کریمیان فرمانده سپاه عاشورای آذربایجان شرقی در سومین یادواره شهدای روستای نانساء عجب شیر هدف اصلی دشمن از تحمیل جنگ هشت ساله را کنترل و مهار انقلاب اسلامی عنوان کرد و اظهار کرد: در این نبرد نابرابر با تلاش مجاهدان و رزمندگان و پشتیبانی ملت بزرگ ایران اسلامی،  غرب و شرق را درهم شکستیم.

 

وی تقویت اتحاد حول محور ولایت، خدامحوری و داشتن رنگ خدایی، داشتن روحیه خدمتگزاری، مسئولیت پذیری و تکلیف‌مداری و رسالت محوری را از جمله راهکارهای مقابله با دشمنان عنوان کرد.

 

فرمانده سپاه عاشورا با بیان اینکه فرهنگ دوران دفاع مقدس، همان فرهنگ عاشورائی بود که در مقابل ظالمان قدرت بازدارندگی و مقابله در جوانان ایجاد کرد، ابراز داشت: قدرت و عظمت، عزت و اقتدار جمهوری اسلامی را نیروهای عظیم انقلابی با رشادت‌های خود در همه عرصه‌ها برای کشورمان آفریدند.

 

سردار کریمیان با تأکید بر اینکه امروز در هر کجای ایران و جهان که نیاز باشد از آرمان‌های ناب انقلاب دفاع شود، بسیج در آنجا حضور دارد، تشریح کرد: بسیج با دکترینی تعریف شده در قالب نبرد نامتقارن و دفاع موزاییکی، قدم‌به‌قدم استان را در قالب گردان‌های امنیتی، دفاعی، فرهنگی و اجتماعی تحت پوشش قرار داده است.

 

وی تاکید کرد: ما با حفظ روحیه سلحشوری، شهادت‌طلبی و روحیه حسینی همچنان درصحنه هستیم و با تمسک به غیرت و با تأسی از ولایتمداری حضرت ابوالفضل (ع) در صفوف مقدم دفاع همواره حضورداشته و همیشه از ولایت و ولی امر مسلمین جهان دفاع کرده و خواهیم کرد.

 

فرمانده سپاه عاشورا با بیان اینکه برقراری اسلام ناب محمدی بنا و آرمان اساسی انقلاب اسلامی است، تشریح کرد: امثال شهید حججی‌ها که نسل چهارم انقلاب هستند، نشان دادند که ظرفیت بالایی در میان جوانان ما وجود دارد، ما باید بستر را برای شکوفایی استعدادها و توانایی‌هایشان فراهم کنیم؛ جهاد صرفاً در عملیات نظامی خلاصه نمی‌شود، بلکه جهاد در تمامی حوزه‌های علمی، فرهنگی و... مورد تأکید است.

 

گفتنی است  این مراسم به همت حوزه خاتم‌الانبیاء، ناحیه مقاومت سپاه عجب‌شیر، دهیاری و شورای ناحیه مقاومت بسیج سپاه عجب‌شیر و با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران عجب‌شیر برگزار شد.

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است