شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان شرقیدانشجوی پزشکی و ورزشکار بسیجی : مدال قهرمانی ام حجاب است

دانشجوی پزشکی و ورزشکار بسیجی : مدال قهرمانی ام حجاب است

منتشرشده در آذربایجان‌ شرقی یکشنبه, 16 مهر 1396 ساعت 14:06
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: امروز با گذشت سال ها از انقلاب و دفاع مقدس هنوز ایران به جوانانی می بالد که برای حفظ آرمان ها، چون شهدای مدافع جان بر کف گرفته اند، پسرانش شهید می شوند و دخترانش خون آنها را در عرصه های مختلف با حجاب خویش پاس می دارند.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ نگین رنجی بسیجی ورزشکار و دانشجوی رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی همدان و از دخترانی که در عرصه های مختلف علمی، فرهنگی و ورزشی امروز زبانزد شده اند.

 

این دانشجوی بسیجی تبریزی با اشاره به اهمیت حجاب و افتخارش به آن گفت: وقتی در سکوی قهرمانی المپیاد ورزشی قرار گرفتم، به خاطر چادر زیبای مادرمان حضرت زهرا سلام الله احساس غرور و شادمانی کردم که وجود آن برای من اصلی ترین جایگاه و مدال قهرمانی است.

 

 رنجی با بیان اینکه حضور بانوان در همه عرصه های اجتماعی، علمی، فرهنگی و ورزشی با ارزش و ستودنی است، افزود: بانوان سرزمینمان سرشار از استعداد در زمینه های مختلف و انرژی فوق العاده هستند و اگر خود و این سرمایه عظیم نهفته در وجودشان را بشناسند، در همه این زمینه ها پیروز و درخشان و  الگوی بسیار خوبی برای همه جوانان کشور خواهند بود.

 

 این دانشجوی رشته پزشکی اضافه کرد: از جوانان ایرانی، ولایی و حزب اللهی انتظار می رود هیچ عرصه ای به خصوص عرصه علمی و ورزشی را رها نکنند و پرشورتر و با امید به مسیرشان ادامه دهند تا همان جوانانی باشند که امام خامنه ای می خواهد همچون همت ها، باکری ها و باقری ها تا جوانی ها و مصطفوی ها و حججی ها و ... .

 

رنجی در خصوص اهدای مدال قهرمانی اش به خانواده شهید مدافع حرم؛ میلاد مصطفوی از شهدای مدافع حرم همدان، اظهارداشت: انگیزه من از ابتدای ثبت نام مسابقات و آغاز تمرینات شادی دل شهدا- که جانشان را دو دستی برای حفظ اسلام و کشورمان تقدیم کرده اند- بود تا قدم کوچکی برای زنده نگه داشتن یاد شهدا در عمل به وصیت هایشان همچون حفظ حجاب و عمل به سخنان ولایت برداشته باشم.

 

وی که فعال رشته کاراته سبک شوتوکان ادونس است، با بیان اینکه هنوز فرصت ورود به عرصه بین المللی را نیافته است، ابراز امیدواری کرد بتواند در این مسابقات نیز اهداف و آرمان های انقلاب را در سکوی مسابقات جهانی به رخ دنیا بکشد.

 

رنجی در پایان سخنان خود از  فعالان ورزشی و فرهنگی خواست فعالیت های خودشان را گسترش دهند و در همه زمینه ها ورود یابند چراکه «فرصت ها چون ابرها درگذرند».

 

وی از بسیجیان تبریزی و دانشجوی رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی همدان است که در مسابقات اخیر المپیاد دانشجویی پس از کسب مدال طلای رشته کاراته ، آن را به خانواده شهید میلاد مصطفوی از شهدای مدافع این استان اهدا کرد.

 

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است