شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان شرقیمسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه آذربایجان شرقی: هیهات من الذله؛ فرهنگ شهادت/اعتبار و تاثیرگذاری نظام به برکت شهدا است

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه آذربایجان شرقی: هیهات من الذله؛ فرهنگ شهادت/اعتبار و تاثیرگذاری نظام به برکت شهدا است

منتشرشده در آذربایجان‌ شرقی چهارشنبه, 26 مهر 1396 ساعت 11:38
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:مسئول نمایندگی ولی ففیه در سپاه آذربایجان شرقی در یادواره شهدای خیابان شهید شریفی گفت: روحیه شهادت طلبی و فرهنگ ایثار و شهادت همان روحیه «هیهات من الذله» است.

 به گزارش سپاه نیوز؛ حجت الاسلام والمسلمین حسن کاملی فر مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا آذربایجان شرقی اظهار داشت: اکنون بیش از پیش نیاز داریم این فرهنگ ترویج و تبلیغ شود چراکه فرهنگ شهادت سلاح برنده و کارآمد و تاثیر گذار است.

 

 وی ادامه داد: شهادت عزت و کرامت الهی برای مردان جهادگر فی سبیل الله است که چنین شخصیت هایی توفیق آن را پیدا می کنند.

 

 حجت الاسلام والمسلمین کاملی فر با بیان اینکه امروز انقلاب اسلامی بیش از هر زمانی قدرتمند و تاثیرگذار بوده و اعتبار بین المللی جمهوری اسلامی آشکارتر شده است، اذعان داشت: این دستاورد مهم به برکت خون شهداست.

 

 مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا اضافه کرد: اکنون دارای امنیت پایدار و عمیق و گسترده هستیم در منطقه ای که در آن استکبار جهانی با توطئه های خود من جمله با بوجود آوردن گروه تکفیری و داعش تلاش داشت ضربه به انقلاب اسلامی بزند ولی با حضور رزمندگان جبهه مقاومت و مدافعان حرم ذلیل و مستاصل شدند.

 

یادواره شهدای شهید شریفی تبریز به همت سپاه امامت تبریز برگزار شد.

 

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است