شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان شرقیمسئول بسیج دانشجویی آذربایجان شرقی: شهدا محور وحدت و برکت در جامعه هستند

مسئول بسیج دانشجویی آذربایجان شرقی: شهدا محور وحدت و برکت در جامعه هستند

منتشرشده در آذربایجان‌ شرقی دوشنبه, 01 آبان 1396 ساعت 16:06
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول بسیج دانشجویی آذربایجان شرقی شهدا را به عنوان محور وحدت در جامعه یاد کرد.

 به گزارش سپاه نیوز؛ عبداله شادی مسئول بسیج دانشجویی آذربایجان شرقی اظهار داشت : دانشجویان نقش خود را در جامعه به خوبی ایفا کردند و شهدای دانشجو  سندی بر این مدعا هستند.

 

وی ادامه داد: دانشجویان در هر برهه ای با مطالبه گری و عدالت خواهی پیش تر از اقشار دیگر در جامعه حرکت کردند و این مختص انقلاب و دوران دفاع مقدس نیست چنانکه شهدای مدافع در برهه کنونی با مطالبه گری امنیت در خط مقاومت حضور یافته و با شهادت خود نشان دادند در صحنه اند.

 

شادی اضافه کرد: از شهدای مدافع حرم که در جبهه مقاومت به دفاع برخاسته اند و شهید شدند تعداد دانشجویان شهید چشمگیر است و نمونه آن 10شهید مدافع دانشجو از 18شهید مدافع آذربایجان شرقی است.

 

وی با ابراز خرسندی از اینکه مسئولان دانشگاه های آذربایجان شرقی تعامل خوبی با بسیج دانشجویی دارند و تبیین ارزش های انقلاب و شهدا از اهداف برنامه های دانشگاهی است، اظهارداشت: همه این حرکت ها به برکت یاد و نام شهدا و به بهانه برگزاری برنامه های کنگره شهداست.

 

دبیر جشنواره فضای مجازی و رسانه خاطرنشان کرد: کنگره شهدا بهانه ای برای بحث و بررسی قرار دادن آسیب های اجتماعی و طراحی راه حلی برای رفع آن ها است.

 

شادی سیره شهدا را محور همه برنامه های اجرایی در دانشگاه همچون اردوهای جهادی خواند و ادامه داد: تلاش داریم در اجرای همه برنامه ها سیره شهدا را محور اصلی در تبیین فرهنگ ایثار و شهادت و سبک زندگی اسلامی قرار دهیم تا برای جوانان الگوی عملی باشد و برگزاری برنامه های مختلف در راستای کنگره شهدا به همین منظور اجرا می شود.

 

وی در ادامه برگزاری راهیان نور دانشجویی، طرح ولایت، صعود هفت هزار نفری دانشجویان به سبلان و ... را از اهم برنامه های بسیج دانشجویی علاوه بر اردوهای جهادی نام برد و گفت: در کنار این برنامه ها جشنواره های مختلفی نیز در دانشگاه های استان برگزار می شود.

 

انتهای خبر/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است