شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان شرقیفرمانده سپاه آذربایجان شرقی: تلاش بسیج تحقق اقتصادمقاومتی و مقابله با جنگ نرم است

فرمانده سپاه آذربایجان شرقی: تلاش بسیج تحقق اقتصادمقاومتی و مقابله با جنگ نرم است

منتشرشده در آذربایجان‌ شرقی چهارشنبه, 08 آذر 1396 ساعت 11:23
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه آذربایجان شرقی با تأکید به این‌که فعالیت بسیج تنها به زمان جنگ خلاصه نمی‌شود، گفت: امروزه بسیج در عرصه‌های اجتماعی و فرهنگی وارد شده و به دنبال تحقق اقتصاد مقاومتی و مقابله با جنگ نرم است.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سرتیپ دوم پاسدار غلام عسکر کریمیان فرمانده سپاه عاشورا آذربایجان شرقی با اشاره به دیدگاه اندیشکده‌های غربی در رابطه با بسیج، گفت: اندیشکده‌های غربی بر اساس نتایج تحقیقات‌شان، بسیج را مجموعه‌ای جایگزین ناپذیر، ستون اصلی امنیت داخلی ایران، حافظ دین اسلام و اصلی‌ترین ابزار مقابله ایران با دشمنان معرفی کردند. 

 

وی افزود: همچنین از سپاه به عنوان حافظ منافع ملی یاد شده و بسیج نیز همچون خونی در رگ‌های سپاه است که برای حضور در عرصه‌های مختلف آمادگی دارد. 

 

سردار کریمیان با تاکید به پیروزی‌ جبهه‌ی مقاومت، گفت: پیروزی جبهه‌ی مقاومت و ریشه‌کن شدن داعش در سایه‌ی خون شهدا و دوراندیشی و هدایت‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی اتفاق افتاد و پیاده سازی مدل بسیج در سوریه و عراق کار گروه‌های تکفیری را یکسره کرد. 

 

وی با بیان این‌که امام راحل به تشکیل بسیج جهانی تاکید داشتند ادامه داد : نیروهای کشورهای مختلف نظیر ایران، عراق، افغانستان، پاکستان، آذربایجان، سوریه، یمن و غیره در قالب جبهه مقاومت و همچون بسیج جهانی در کنار یکدیگر با دشمن جنگیدند. 

 

فرمانده سپاه عاشورا بسیج را یکی از محکم‌ترین پدافند‌های سایبری کشور معرفی کرد و افزود: بسیج در مدیریت و مقابله با حملات سایبری دشمن نقش بسزایی دارد.

 

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است