شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان شرقیفرمانده سپاه کلیبر: برگزاری یادواره شهدا کافی نیست، به شهدا دل ببندیم

فرمانده سپاه کلیبر: برگزاری یادواره شهدا کافی نیست، به شهدا دل ببندیم

منتشرشده در آذربایجان‌ شرقی یکشنبه, 08 بهمن 1396 ساعت 12:17
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه کلیبر گفت:به آرمان و راه شهدا دل ببندیم و در جهت آرمان آن ها قدم برداریم و  آن چیزی جز ولایت مداری مطلق  نیست.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ حسین حاتمی فرمانده سپاه کلیبر استان آذربایجان شرقی در یادواره شهدا بسیج فرهنگیان این شهرستان اظهار داشت :اگر به فکر آرمان شهدا باشیم فقط برگزاری یادواره در حق شهدا کافی نیست و باید برای اینکه بتوانیم دینمان را در قبال شهدا ادا کنیم باید به آرمان و راه شهدا دل ببندیم و در جهت آرمان آن ها قدم برداریم و آرمان آن ها چیزی جز ولایت مداری مطلق و تسلیم نشدن در برابر صاحبان سیم و زر نیست.

 

حاتمی افزود: شهدا فقط به کشورمان تعلق خاطر ندارند بلکه به جامع بشری خدمت کرده اند به خصوص شهدای مدافع حرم که با خونشان جهان را از شر داعش نجات دادند و اگر آن ها مدافع حرم نبودند و سینه سپر نمی کردند حوادث سوریه و عراق بر سر مردم ما نیز می آمد.

 

فرمانده سپاه کلیبر با برشمردن برخی از دستاوردهای انقلاب اسلامی از جمله راه های روستای و عشایری منطقه، آبرسانی به روستاها، برق رسانی و گاز رسانی به مناطق مختلف، توسعه شبکه تلفن ثابت و تلفن همراه، خدمات کشاورزی نوین، توسعه مدارس و دانشگاه ها، آموزش همگانی و چندین مورد دیگر، دهه فجر را بهترین فرصت برای بیان این دستاوردها دانست.

 

 وی ادامه داد: باید نسل جوان به خصوص دانش آموزان بدانند که پیش از انقلاب کجا بوده ایم و امکانات ما چه بوده و پس از انقلاب به کجا رسیده ایم.

 

انتهای خبر/09

 

 

 

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است