شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان شرقیمسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا استان آذربایجان شرقی: امتی سربلند است که رهبر خود را همراهی کند

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا استان آذربایجان شرقی: امتی سربلند است که رهبر خود را همراهی کند

منتشرشده در آذربایجان‌ شرقی شنبه, 21 بهمن 1396 ساعت 11:32
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه عاشورا استان آذربایجان شرقی در گردهمایی سیاسی ائمه جمعه و فرماندهان پایگاه گفت: امتی پیروز و سرافراز است که رهبر و امام خود را همراهی و یاری کنند.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ حجت الاسلام والمسلمین حسن کاملی فر مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه عاشورا استان آذربایجان شرقی اظهار داشت: اگر جامعه ای به موقع مطیع امر امامش باشد هر خدعه و نیرنگی از طرف دشمن خنثی خواهد ماند.

 

وی ادامه داد: امت عصر امام علی(ع) نعمت وجودی امام خود را درک نکردند و در بسیاری از موارد بر ایشان تاختند و با بی بصیرتی صدمات جبران ناپذیری بر پیکره امت اسلام وارد ساختند.

 

حجت الاسلام والمسلمین کاملی فر اضافه کرد: انقلاب اسلامی نه تنها مایه فخر و سربلندی تشیع بلکه جهان اسلام است و تنها راه حرکت رو به جلوی آن همراهی امت با ولایت است.   

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه عاشورا با اشاره به برکات انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی که بر پایه دین و دینداری است یکی از ثمرات آن می باشد.

 

 

انتهای خبر/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است