شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان شرقیفرمانده سپاه عاشورای استان آذربایجان شرقی: خانواده شهدا و ایثارگران؛ افتخار جامعه، صاحبان انقلاب و سرمایه معنوی هستند

فرمانده سپاه عاشورای استان آذربایجان شرقی: خانواده شهدا و ایثارگران؛ افتخار جامعه، صاحبان انقلاب و سرمایه معنوی هستند

منتشرشده در آذربایجان‌ شرقی سه شنبه, 15 اسفند 1396 ساعت 10:24
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه آذربایجان شرقی اظهار داشت: خانواده شهدا و ایثارگران؛ افتخار جامعه، صاحبان انقلاب و سرمایه معنوی هستند.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار عابدین خرم فرمانده سپاه عاشورای استان آذربایجان شرقی در جریان سفر به مراغه در دیدار با خانواده شهید علی کنعانی و شهیدان رسول، اصغر و سیروس کرمی گفت: خانواده شهدا و ایثارگران افتخار جامعه، صاحبان اصلی انقلاب و سرمایه های معنوی کشورند و خدمت به آن ها افتخار بزرگی است.

 

سردار خرم افزود: امروز همه ما مدیون خون پاک شهدا هستیم چرا که همه بر سر سفره‌ آن‌ها نشسته‌ایم، شهدایی که امنیت و آسایش را برای کشور و ملت به ارمغان آورده اند .

 

وی خاطرنشان کرد: دیدار با خانواده شهدا فرصتی برای تکریم خانواده آن هاست و موجب تجدید روحیه در خدمت به اسلام و انقلاب می شود.

 

سردار خرم اضافه کرد: خانواده‌های شهدا با تقدیم عزیزان خویش در راه احیای اسلام و قرآن عزت آفریدند و امروز آن ها وارثان خون‌های پاک شهدا و ادامه دهندگان راه شهدا هستند.

 

انتهای خبر/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است