شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان شرقیفرمانده سپاه عاشورای استان آذربایجان شرقی: سپاه اهتمام ویژه‌ای برای حل مشکلات مناطق محروم دارد

فرمانده سپاه عاشورای استان آذربایجان شرقی: سپاه اهتمام ویژه‌ای برای حل مشکلات مناطق محروم دارد

منتشرشده در آذربایجان‌ شرقی شنبه, 19 اسفند 1396 ساعت 08:57
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه عاشورای استان آذربایجان شرقی گفت: سپاه اهتمام ویژه‌ای دارد تا هرآنچه در توان دارد در مناطق محروم و دور افتاده برای حل مشکلات مردم به کار بندد.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار  عابدین خرم فرمانده سپاه عاشورای استان آذربایجان شرقی در مجمع عالی بسیج استان اظهار داشت: باید تلاش کنیم در بازار تولیدات به همت فعالین حوزه اقتصادی و بخش خصوصی جهشی به وجود آید.

 

وی ادامه داد:فرصت‌ها را پیش‌ِ رو داریم تا با ارائه راهکارها و کم کردن فاصله تصمیم تا اجرا ، مشکلات اقتصادی را کم کنیم تصمیمات کلان ما خوب است و برنامه‌ریزی نیز صورت می‌گیرد.

 

فرمانده سپاه عاشورای آذربایجان شرقی با بیان اینکه فاصله تصمیم و عمل باید به یک حداقل ممکن برسد، تاکید کرد: امیدواریم با حضور نمایندگان مجلس و مسئولین استانی در این جلسه  و اجرای قوانین و سیاست‌ها  قدم‌های مثبتی در حوزه اقتصاد مقاومتی برداریم.

 

وی تصریح کرد: سپاه اهتمام ویژه‌ای دارد تا در مناطق محروم و دور افتاده هرآنچه در توان دارد برای حل مشکلات مردم به کار گیرد و پروژه‌های کلان قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) با عزم ویژه و اولویت‌های دقیق و مشخص در استان در حال پیگیری است.

 

سردار خرم در خصوص جلسه با سردار جعفری و توضیحات برخی پروژه‌ها گفت: تاثیرات اجتماعی و رضایت‌مندی مردم بزرگترین سرمایه اجتماعی کشور هستند و بنا شد از ابتدای سال 97 به همراه مجموعه مسئولین قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص)به استان ما آمده و امیدواریم با ارائه طرح‌های دقیق و زمانبندی شده این پتانسیل و ظرفیت در اختیار مسئولین استان قرار گیرد.

 

وی در پایان گفت: در این حوزه امیدواریم با اجرای طرح‌های کاربردی و زودبازده اقدامات مناسبی را انجام دهیم.

 

انتهای /09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است