شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان شرقیفرمانده سپاه عاشورا استان آذربایجان شرقی : کاروان راهیان نور جریان فرهنگی رو به رشد است

فرمانده سپاه عاشورا استان آذربایجان شرقی : کاروان راهیان نور جریان فرهنگی رو به رشد است

منتشرشده در آذربایجان‌ شرقی یکشنبه, 19 فروردين 1397 ساعت 12:24
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه عاشورا با تاکید بر توجه به کیفیت برگزاری کاروان‌های راهیان نور گفت: این کاروان‌ها جریان فرهنگی رو به رشد است که باید با تلاش دست اندرکاران به بهترین شکل ممکن اجرا شود.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار عابدین خرم در جلسه جمع بندی راهیان نور سپاه عاشورا، با قدردانی از دست اندرکاران کاروان‌های راهیان نور استان، اظهار داشت: باید توجه داشت که راویان راهیان نور با سعه صدر و مطالعه ، پاسخگوی زائران مناطق عملیاتی باشند.

 

وی با تاکید بر تخصصی بودن کمیته‌های قرارگاه راهیان نور افزود: همه کمیته‌های دخیل در راهیان نور ، به صورت تخصصی تعیین شده‌اند که باید مشکلات خود را احصا کنند تا با ارائه راهکار برگزاری اردوها به نحو مطلوب انجام شود.

 

فرمانده سپاه عاشورا با اشاره به اهمیت فضاسازی و تولید محتوا در اردوهای راهیان نور، گفت: فضاسازی و تولید محتوا از ابعاد فرهنگی این جریان فرهنگی است که باید نسبت به مطلوب بودن آنها اهتمام شود.

 

وی ادامه داد: بحث اسکان، تغذیه و بهداشت محیط نیز در این کاروان‌ها از اهمیت بسزایی برخوردار است که باید تلاش شود تا زائران از برگزاری آنها رضایت کافی داشته باشند.

 

سرهنگ الیاس گل محمدزاده نیز در این نشست، از ساخت سوئیت‌های خانوادگی و سالن غذاخوری در اردوگاه شهید باکری خرمشهر خبر داد و گفت: با ساخت این سوئیت‌ها سال آینده می‌توانیم پذیرای خانوادگی زائران بیشتری در این اردوگاه باشیم.

 

وی افزود: ایجاد ایستگاه صلواتی، اسکان، فصاسازی، فراهم کردن آب شرب، پخت غذا در آشپرخانه مکانیزه، وجود بهداری و پذیرایی روزانه از یکهزار و 800 نفر اقدامی است که در پادگان خرمشهر انجام شده است.

 

معاون هماهنگ کننده فرمانده سپاه عاشورا با اشاره به اعزام کاروان‌های راهیان نور از آذربایجان شرقی به مناطق عملیاتی، اظهار کرد: این کاروان‌ها در سه مرحله و به منطقه شمالغرب و جنوب کشور اعزام می‌شوند که تاکنون حادثه و مشکل خاصی در خصوص اسکان، غذا و حمل و نقل نداشته‌ایم.

 

به گفته وی تاکنون بیش از 50 هزار نفر از استان به اردوهای راهیان نور جنوب و شمالغرب کشور اعزام شده‌اند که بیش از 20هزار نفر آنها از مناطق عملیاتی شمالغرب بازدید کرده‌اند.

 

انتهای خبر/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است