شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان شرقیسردار پورجمشیدیان در تبریز: افتتاح 40 ابَر پروژه در کشور/ تفکر انقلابی و بسیجی نجات‌دهنده است

سردار پورجمشیدیان در تبریز: افتتاح 40 ابَر پروژه در کشور/ تفکر انقلابی و بسیجی نجات‌دهنده است

منتشرشده در آذربایجان‌ شرقی یکشنبه, 30 ارديبهشت 1397 ساعت 08:47
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: معاون هماهنگ‌کننده نیروی زمینی سپاه پاسداران با اشاره به اهمیت تفکر انقلابی و بسیجی، گفت: تفکر انقلابی نجات‌دهنده است چنانکه امروز مردم و مظلومان دنیا به این نتیجه رسیدند که راه نجات آنها تفکر انقلابی و تفکر بسیجی است.

 به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ پاسدار علی اکبر پورجمشیدیان معاون هماهنگ‌کننده نیروی زمینی سپاه پاسداران در آیین چهلم شهید زوار از شهدای مدافع آذربایجان شرقی در مسجد جامع تبریز، با اشاره به رشادت رزمندگان جبهه مقاومت و مدافعان حرم، گفت: مدافعان حرم و خانواده‌های آنان بصیر هستند و با بصیرتی که داشتند وارد کارزار مبارزه با دشمن شدند.

 

وی افزود: این مردان غیور سپاه و دیگر نیروهای مسلح وارد کارزار شده و منافقین و دشمنان تا بن دندان مسلح را بیرون انداختند.

 

معاون هماهنگ‌کننده نیروی زمینی سپاه اظهار داشت: مگر می شود شیعه امام حسین(ع) بوده و نسبت به مظلومین منطقه بی‌تفاوت باشیم بر همین اساس مدافعان حرم پای در میدان نبرد با داعش گذاشتند، جنایتکارانی که بویی از اسلام نبرده ولی با نام اسلام دست به جنایت می زنند.

 

وی با تاکید به اینکه ما نباید نسبت به اتفاقات دنیای اسلام بی تفاوت باشیم، یادآور شد: رسالت پاسداری ما این است که با حرکت پیشبرنده انقلابی جلو بریم و با نشاط انقلابی در صحنه ها حضور داشته باشیم که حضور در جبهه مقاومت هم همان صحنه است.

 

سردار پورجمشیدیان با اشاره به اهمیت تفکر انقلابی و بسیجی، بیان کرد: این تفکر نجات‌دهنده است چنانکه امروز مردم و مظلومان دنیا به این نتیجه رسیده‌اند که راه نجات آنها تفکر انقلابی و تفکر بسیجی است.

 

وی در ادامه با بیان نقش موثر سپاه در عرصه‌های مختلف انقلاب، خاطرنشان کرد: اگر اعتباری کسب شده در سپاه به سرمایه و اعتبار این ملت بوده و اگر هم سودی باشد مال مردم و نظام است چراکه غیرت و بصیرت مردم موجب خنثی‌سازی فتنه‌ها و اقتدار سپاه و نظام شده است.

 

معاون هماهنگ‌کننده نیروی زمینی سپاه پاسداران تاکید کرد: نیروهای انقلابی نظام که در صحنه‌های حساس تربیت شده‌اند باید در عرصه‌های سازندگی استفاده شوند.

 

سردار پورجمشیدیان با اشاره به اهمیت نیروهای انقلابی در عرصه‌های سازندگی و توجه به آنها در اقتصاد مقاومتی ، از افتتاح  40 ابر پروژه به مناسبت چهلمین سال انقلاب خبر داد.

 

وی در ادامه با اشاره به رشادت مردم تبریز نیز، اظهار کرد: این مردم بابصیرت در دوران مشروطه، انقلاب و دوران دفاع مقدس یک تاریخ بزرگ برای مردم خلق کردند.  

 

انتهای خبر/09

 

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است